Novinka

2600

Certifikáty

Na sklade

16,95 € s DPH

Vitamín D3 1000 IU Viridian 90 kapsúl

Doplnok stravy.

Vitamín D3 (cholekarciferol) vo forme extraktu z lišajníku. Hodnota IU udáva množstvo účinnej látky v extrakte - Vitamín D3 s hodnotou 1000IU obsahuje 500% odporúčanej dennej dávky vitamínu.

Tento vitamín si telo vyrába samo transformáciou po vystavení slnečnému svitu. Možno ho tiež nájsť v živočíšnych produktoch, vitamín D3 v tomto doplnku je však získaný z vegánskeho zdroja - lišajníka. Nedostatkom vitamínu D zvyčajne trpíme v zime, prípadne sú ohrození všetci nosiaci celoročne oblečenie zakrývajúce väčšinu tela, alebo tiež seniori.

Čistota produktu:

  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
  • Zložky obsiahnuté v produkte pochádza z plodín a rastlín od malých lokálnych dodávateľov. Jednou z kľúčových princípov Viridian je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové ​​vzťahy. Viridian tak napĺňa svoje heslo etické vitamíny a tiež vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 90 kapsúl (11,4 g)

Odporúčané dávkovanie:  Berte 1 kapsulu denne, po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody. Dávkovanie výrobcu (až 2 kapsule denne) upravené podľa legislatívy ČR.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.

Výživové údaje:
 
 Počet dávok v balení: 90
 1 kapsula obsahuje (% RHP*)
 Vitamín D3 (1000iu)
 25 µg (500 %)
*% RHP -% referenčnej hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok
Zloženie v 1 kapsule: vitamín D3 1000 IU 25 mikrogramov 500% RHP * (vegan forma extrahovaná z lišajníka), obal kapsule 40 mg (hydroxypropylmethyl celulóza). Na báze lucerny. * Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.
Konzistencia
tuhá

Kontaktujte nás!