DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Medy

Med je fascinujúcim prírodným produktom. Je známy ako jedna z najstarších a najobľúbenejších látok, ktoré ľudstvo využíva už tisíce rokov. Mnoho ľudí ho dokonca označuje za "tekuté zlato včelieho úľa" vďaka jeho výnimočnej bohatosti na cenné látky a živiny.

Bioherba ďalej obohacuje tento organický med rôznymi vitamínmi, minerálmi a rastlinnými extraktmi. Týmto spôsobom vznikajú BIO komplexy s medom, ktoré majú za cieľ poskytovať vášmu telu dodatočnú podporu. Vitamíny a minerály pridávajú ďalšie výživné prvky, zatiaľ čo rastlinné extrakty prinášajú prospešné látky spojené s prírodou.

Med nie je iba sladkou lahôdkou, ale aj skvelým zdrojom energie a živín. Obsahuje cukry, ktoré poskytujú okamžitú energiu, a súčasne je plný antioxidantov, ktoré bojujú proti voľným radikálom. Navyše, med má protizápalové vlastnosti a môže pomôcť upokojiť krk a podporiť tráviaci systém.

BIO komplexy s medom od Bioherba sú kombináciou dávneho využitia medu s modernou vedou a výskumom. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby vám pomohli dosiahnuť optimálne zdravie a pohodu prostredníctvom prírodných a výživných ingrediencií.

Med s jeho výživnými vlastnosťami poskytuje energiu a podporuje tráviaci systém. Peľ obsahuje mnoho vitamínov, minerálov a antioxidantov, čo z neho robí užitočnú látku na posilnenie imunitného systému. Vosk sa používa na výrobu mastí a krémov, ktoré môžu pomôcť pri hojení rán a kožných problémov.

Apiterapia môže byť zaujímavou voľbou pre tých, ktorí hľadajú alternatívne spôsoby liečby a zlepšenie svojho zdravia. Je však dôležité, aby apiterapiu vykonával skúsený terapeut a aby boli pacienti riadne informovaní o možných rizikách a prínosoch tejto terapie.Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre