DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Živé podujatia

V rámci našej neustálej snahy prinášať vám to najlepšie z oblasti prírodnej kozmetiky a zdravého životného štýlu, sa tím Bioruže aktívne zúčastňuje kozmetických a aromaterapeutických veľtrhov nielen na Slovensku a v Česku, ale aj na konferenciách medzinárodnej úrovni. Zúčastňujeme sa odborných konferencií a veľtrhov, kde získavame od vás spätnú väzbu na naše produkty, ktoré si sami vyrábame alebo distribuujeme.

Aromaterapeutické konferencie

Naša vášeň pre prírodnú kozmetiku a zdravý životný štýl nás vedie k aktívnej účasti na kozmetických a aromaterapeutických veľtrhoch po celom svete. Sme hrdí na to, že sa neobmedzujeme len na našu vlastnú krajinu, ale rozširujeme svoju pôsobnosť aj medzinárodne. Na týchto akciách nie sme len pasívnymi účastníkmi – zúčastňujeme sa odborných konferencií a veľtrhov, aby sme získali spätnú väzbu od vás, našich zákazníkov, ohľadom produktov, ktoré vyrábame alebo distribuujeme a zároveň sa vzdelávali v najnovších poznatkoch, trendoch a postupoch v obore.

Naša cesta za aromaterapiou začala hľadaním vyváženosti, pohody a harmónie v našich vlastných životoch. Aromaterapia sa s nami delí o tajomstvo prírody, umožňuje nám objavovať bohatstvo a silu éterických olejov a ukazuje nám spôsoby, ako ich môžeme integrovať do našich každodenných rutín a prostredí.

Či už ide o harmonizáciu prostredia našich domovov, podporu nášho fyzického a emocionálneho zdravia, alebo poskytnutie terapeutického a regeneračného účinku pre našu pleť, éterické oleje sú pre nás nielen nástrojmi, ale aj spojencami.

Na konferenciách predstavujeme naše značky Alteya Organics a Venoc, sme hrdými členmi a podporovateľmi Českej aromaterapickej spoločnosti.

For Beauty

Na veľtrhu For Beauty v Prahe sme sa nielen prezentovali, ale aj šírili povedomie o značkách Wooden Spoon a Alteya Organics. Počas tejto udalosti sme sa zamerali na výhody ružovej vody a jej využitie v kozmetike a aromaterapii. Bolo to pre nás skvelým spôsobom, ako spojiť krásu a zdravie a podeliť sa o naše znalosti s ľuďmi, ktorí majú rovnaké vášne.

Festival Evolution

Festival Evolution bol pre nás nielen oslavou zdravého a uvedomelého životného štýlu, ale aj príležitosťou na stretnutie s podobne zmýšľajúcimi jednotlivcami a značkami. Táto radostná udalosť plná inovácií a vzdelávania nám umožnila objaviť nové produkty, technológie a postupy v oblasti holistického zdravia, ekologických inovácií a udržateľnosti. Prezentovali sme tu naše značky Wooden Spoon, Alteya Organics a Nordics Oral Care a zdieľali naše skúsenosti a vášeň s ostatnými.

Green Beauty

Naša oddanosť zelenej kráse a udržateľnosti nás priviedla k účasti na jedinečnom festivale Green Beauty. Táto inšpiratívna akcia spája značky, odborníkov a milovníkov prírodnej krásy a wellness z celého sveta. Na festivale sme mali nielen možnosť prezentovať naše produkty a inovácie, ale tiež sa podieľať na diskusiách a výmene názorov s ľuďmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty týkajúce sa udržateľnosti, etiky a prírodnej krásy. Táto udalosť nám nielen priniesla cenné skúsenosti a nové vzťahy, ale tiež posilnila naše odhodlanie šíriť posolstvo o dôležitosti prirodzenej, čistej a udržateľnej krásy.

Farmaceutické odborné kongresy

Tiež sa zúčastňujeme odborných konferencií, ktoré sú usporiadané pre lekárnikov a snažíme sa im ukázať výhody prírodných produktov pre ich pacientov. Mnohé značky z nášho portfólia pôsobia na rôzne problémy pokožky, tak sa snažíme priblížiť benefity Wooden Spoon a Alteya Organics cez lekárnikov aj vám.

Pediatrické kongresy

V Bioruži sme pevne presvedčení, že zdravie začína už v najútlejšom veku. Práve preto sa s hrdosťou zúčastňujeme pediatrických kongresov, kde sa stretávajú odborníci, ktorí zdieľajú našu vášeň za starostlivosťou o najmenších.

Naša účasť na týchto významných akciách nám umožňuje byť súčasťou dôležitých diskusií a výskumu v oblasti pediatrie, čo nám otvára dvere k neustálemu vzdelávaniu a zlepšovaniu našich produktov a služieb určených pre deti.

Pediatrické kongresy nám tiež poskytujú jedinečnú platformu na predstavenie našich produktov širokej škále odborníkov, ktorí sa zaujímajú o inovatívne a prírodné riešenia v oblasti starostlivosti o zdravie detí. Sú to miesta, kde môžeme prezentovať naše unikátne BIO a prírodné produkty, ktoré sú výsledkom našej vášne a odborných znalostí.

...a množstvo ďalších po celý rok

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.