DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Prečo si vybrať nás ?

Naša spoločnosť prikladá veľký význam osobnému prístupu voči vám - nášmu zákazníkovi. Naše úsilie spočíva v prepojení s vami, aby sme zabezpečili, že váš zážitok z nakupovania je čo najlepší. Prečo si teda vybrať práve nás?

Dbáme na na kvalitu

Výber produktov, ktoré zaradíme do nášho portfólia, prechádza prísnym procesom, aby sme zabezpečili, že každý výrobok, ktorý nájdete v našom sortimente, je tou najlepšou voľbou. Testujeme účinnosť všetkých produktov, skúmame detailne ich jednotlivé zložky a hodnotíme etické aspekty výroby. Naše prísne kritériá zahŕňajú nielen vysokú mieru kvality, ale aj zodpovedné praktiky a hodnoty, ktoré rešpektujú naše prostredie , v ktorých pôsobíme. S hrdosťou sme začali zastupovať exkluzívne vybrané značky pre slovenský a český trh  a začali sme sa o ne starať, pretože sme presvedčení, že ich produkty sú v súlade s našimi hodnotami a štandardmi kvality.

Preverujeme správne zloženie produktov

Zameriavame sa na to, aby ste mali absolútnu istotu, že všetko, čo si u nás zakúpite, je v dokonalom súlade s aktuálnymi údajmi a normami. Chceme vám poskytnúť čo najpresnejšie a najpodrobnejšie informácie o každom produkte.

Aby sme vám uľahčili orientáciu v našom sortimente a pomohli spraviť správne rozhodnutie, jasne označujeme produkty, ktoré sú v bio kvalite a tie, ktoré nie sú. Tieto informácie sú dostupné nielen prostredníctvom vizuálnych štítkov priamo na produktoch (viď. foto), ale aj v detailných popisoch na našej webovej stránke.

Dôverujú nám tisíce zákazníkov

Tisíce zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre nákup v našej firme, sú živým dôkazom pozitívnych skúseností a splnenia očakávaní. Keď nám ľudia dôverujú, stávajú sa nielen vernými zákazníkmi, ale aj členmi našej komunity. Zabezpečujeme, že každý produkt, ktorý od nás odíde, je najvyššej možnej kvality aby naplnil vaše očakávania. Každý nákup, každý zdieľaný príbeh a každé odporúčanie nám pomáha rásť a zdokonaľovať sa v tom, čo robíme. A za to vám patrí obrovské ĎAKUJEME.


Viac recenzií nájdete tu.

Testujeme produkty a nechávame ich testovať vás

Zisťujeme reálny účinok produktov, skúmame ich konzistenciu, roztierateľnosť a v prípade potravín aj ich chuť. Ak produkt na začiatku nesplní naše prísne kritéria, jednoducho sa nedostane do našej ponuky.

Posielame naše TOP produkty na nezávislé testovanie, kde sa podrobujú skúškam a hodnoteniu od desiatok ľudí, ktorí poskytujú uprimné a nezaujaté recenzie. Vďaka spolupráci s renomovanými firmami ako je testuj.to a All2test, môžeme zhromaždiť cenné informácie a použiť ich na vylepšenie existujúcich a vývoj nových produktov.

V našej komunite na Facebooku, skupina TU, pravidelne vyberáme dobrovoľníkov na testovanie produktov, aby sme porozumeli rozličným perspektívam a skúsenostiam. Keď sa pri najbližšom testovaní produktov pridáte vy, stávate sa súčasťou našej misie a pomáhate nám vytvárať produkty, ktoré skutočne vyhovujú vašim potrebám a očakávaniam. 

Vyrábame vlastné produkty

Nie sme len distribútori, ale aj výrobcovia. Naše vlastné produkty sú výsledkom kombinácie bohatých skúseností, inovatívnych technológií a vášne k tomu, čo robíme. Spolu s vami sa snažíme tvoriť svet, kde kvalita neznamená kompromis, ale je štandardom, na ktorý sa dá spoľahnúť. Viac o našich metódach výroby a jedinečných receptúrach si môžete prečítať tu.

 

Ku každej objednávke dávame darček

Vkladáme do každej objednávky kúsok našej vďaky a radosti. Veríme, že aj najmenšie gestá môžu byť nositeľmi veľkého významu a preto s láskou pridávame malé prekvapenie ku každému nákupu.

  • Kvalitné testre a vzorky - obdarúvame vás vzorkami a testermi našich top produktov, aby ste mali príležitosť objaviť novinky a skúsiť niečo nové pri každom nákupe.

  • Sezónne prekvapenia - pravidelne meníme výber darčekov v závislosti na sezóne alebo špeciálnych udalostiach, aby ste mohli objavovať aktuálne a sezónne produkty.

Zdieľajte vaše zážitky 

Radi vidíme vaše radostné momenty a spokojnosť s našimi produkty. Podeľte sa s nami a našou komunitou o vaše zážitky na sociálnych sieťach. Pripojte sa k našej online komunite a zdieľajte svoje postrehy, tipy a inšpirácie. Môžete tak urobiť TU.

Vytvárame hodnotný obsah

Snažíme sa zodpovedať vaše otázky a zrozumiteľne vysvetliť používanie produktov. Všetky zmyslové skúsenosti chceme čo najviac priblížiť prostredníctvom našich popisov produktov. Popisy sú navrhnuté tak, aby vám poskytli komplexný obraz o každom produkte v našom sortimente. Pri každom produkte nájdete jeho kompletné zloženie, certifikáty alebo iné špecifikácie, ktoré by vám mohli pri rozhodovaní pomôcť.

Ponúkame tiež dodatočné materiály, ako sú blogy a videá, ktoré rozširujú informácie poskytnuté v popiskoch a prinášajú vám hlbšie a bohatšie poznanie produktov, ich používania a výhod. Predstavujeme vám naše značky za ktorými stojíme a hovoríme o ich prínosoch

Váš názor nás posúva vpred

V našom e-shope pevne veríme, že naša komunita zákazníkov je tým najcennejším, čo máme. Každý váš názor, spätná väzba a pripomienka nie sú pre nás len súhrnom informácií, ale skutočným hnacím motorom, ktorý nás posúva k neustálemu zlepšovaniu a inováciám.

  • Telefonické hovory po objednávke

Nie sme tu len do momentu, keď kliknete na „Objednať“. Zaujíma nás váš celkový zážitok a spokojnosť s produktami. Ako sa vám darí s produktmi? Prinášajú vám úžitok, ktorý ste očakávali? Tieto telefonické hovory nám pomáhajú zachytiť vaše priame reakcie a pocity, ktoré sú nesmierne cenné v procese zdokonaľovania našich ponúk a služieb.

  • Recenzie produktov

Vaše hodnotenia a recenzie sú zásadným ukazovateľom pre nás, aj pre ostatných zákazníkov, keď ide o výber správnych produktov. Ako komunita sa môžeme vzájomne učiť od seba, aby sme sa vyhli chybám a aby sme našli tie najlepšie produkty, ktoré naozaj fungujú. Taktiež, váš názor nám môže naznačiť, či sú naše produkty a služby na správnej ceste alebo kde potrebujeme nasmerovať naše úsilie na vylepšenie.

  • Dotazník spokojnosti

Tým, že sa s nami podelíte o svoje myšlienky prostredníctvom našich prieskumov a dotazníkov, vlastne formujete budúcnosť nášho e-shopu. Vaše podrobné odpovede nám ukazujú, na čom naozaj záleží vám, či už ide o kvalitu produktu, cenovú dostupnosť, zákaznícku podporu alebo iné aspekty našich služieb. 

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.