DOPRAVA ZADARMO nad 60€

O našej firme

Náš príbeh

Volám sa Radoslav Conev a založil som Bioružu v roku 2017. Nápad založiť Bioružu však nevznikol len tak. Narodil som sa mame pôvodom zo Slovenska a otcovi, ktorý pochádza z bulharského Údolia ruží pri Kazanlaku, a tak po vzore svojej rodiny som nasledoval stopy a zasvätil svoju kariéru bulharským ružiam a jedinečnej kozmetike, ktorá z nich vzniká. Za našim príbehom stojí jedna rodinná cesta za našou rodinou do Bulharska, kde sme spoločne s otcom, Dimitarom Conevom uvažovali, čo by som popri štúdiu farmácie mohol robiť. Po dlhšom skúmaní mi napadlo, že by bolo dobre spojiť moje znalosti z farmácie a pôvod mojej rodiny (Kazanlak - údolie ruží). Práve tak sme začali podnikať s ružami, ružovou vodou a kozmetikou z ruží. 

Na začiatku to bolo náročné, pretože jedna vec je štúdium a druhá vec je samotná prax a tvrdá realita. Postupne sme absolvovali niekoľko výjazdov a školení, aby sme sa stali väčími odborníkmi v oblasti kozmetiky a doplnkoch stravy. Zlepšili sme naše všeobecné a odborné znalosti, čím sme si definovali, že pravdivé informácie sú pre nás kľučové a preto ich poskytujeme z overených zdrojov tak, aby vám pomohli vyriešiť problémy, ktoré trápia vás alebo vašich blízkych (napr. akné, atopický ekzém, znížená imunita, zapareniny a iné). 

Čomu sa venujeme?

Začínali sme ako vyhradný distribútor produktov firmy Biofresh a postupne sme nabaľovali dalšie značky a firmy. Vždy sme kládli dôraz na to, aby spolupracujúca firma bola v niečom unikátna, či vo výrobnom procese, v unikátnosti produktu alebo v riešní problémoch samotných zákazníkoch. Postupne sme vybudovali portfólio firiem, ktoré zastupujeme v strednej európe. Snažíme sa držať v portfóliu prirodné a BIO produkty. Viac informácii nájdete tu.

V roku 2018 sme išli o krok ďalej, začali distribuovať suroviny do výrobní kozmetiky a potravín. Poznatky pri distribúcii do jednotlivých výrobní nám otvorili oči a ukázali nám, že každý pestovateľ a producent pristupuje k pestovaniu rastlín, následnom využití a spracovaní surovín inak. Dúfame že pomaly edukujeme trh na Slovensku a Česku o tom, aké dôležité je vyberať jednotlivé suroviny alebo samotné produkty s ohľadom na ich pôvod, výrobu a distribúciu. V roku 2023 sme  suroviny, ktoré spĺňajú vysoké štandardy sprístupnili aj našim zákazníkom prostredníctvom značky Bioruža.

V Bioruži sme sa vďaka našim skúsenostiam v oblasti kozmetiky a kozmetických surovín stali odborníkmi na starostlivosť o pleť. Teraz zostáva už iba posledný krok. Chceli by sme Slovensku a Česku poskytnúť niečo, čo našej krajine chýba - pravá česká a slovenská prírodná starostlivosť o zdravie krásu.

Vďaka výrobkom z našej dielne sa môžete starať sa o vaše zdravie zvnútra pomocou unikátnych doplnkov stravy Hrotlife a o krásu svojej pleti, vlasov a nechtov vďaka našej prírodnej kozmetike Venoc. Naším poslaním je zlepšovať starostlivosť o vaše zdravie a krásu. 

Na základe toho vznikli dve naše privátne značky:

  • Venoc - nahá príroda - kde veríme že menej je niekedy viac,
  • Hrotlife - medicinálne huby - Hrotlife je inšpirovaný vysokohorskou prírodou.

Naše hodnoty

Pomáhame životnému prostrediu

Nie je nám jedno kde žijeme a preto si vážime planétu zem a našim cieľom je pomáhať zlepšiť prostredie v ktorom žijeme, pomocou našich produktov a prístupom k podnikaniu. Snažíme sa baliť zásielky tak, aby sme znovu využili každý jeden kartón a iný obalový materiál. Dokonca sami zvážame kartóny a obalový materiál od firiem v našej blízkosti, ktoré ho nepotrebujú a zbytočne ho likvidujú.

                                    

Budeme radi ak podporíte našu snahu opätovného využívanie obalových materiálov. Ak máte firmu, ktorá má zvyškové obalové materiály, ktorých sa potrebujete zbaviť a ste zo Žiliny, neváhajte sa s nami skontaktovať. Radi od vás vezmeme kartóny, krabice alebo výplne, ktoré využívame pri balení produktov do zákazníckych objednávok.

Pomáhame riešiť problémy

Nechceme len bezhlavo predávať tovar. Radi Vás inšpirujeme na našich pravidelných blogoch, kde sa vám snažíme zrozumiteľne vysvetliť na čo sa používajú naše produkty a ako by vám pomohli v bežnom živote. Chceme každému poskytnúť overené informácie, ktoré sú podložené odbornými znalostiami. Rozoberáme rôzne témy, ktoré vnímame, že ľudí zaujímajú alebo ich trápia. Greenwashing je pre nás neakceptovateľný. Pokiaľ potrbujete poradiť, radi Vám odpovieme na vaše otázky v našom online chate, cez telefón alebo e-mailom, preto nás neváhajte kontaktovať.

Pomáhame pestovateľom

Snažíme sa pomôcť pestovatľom pri predaji surovín, ktoré pestujú v ekologických podmienkach. Tieto suroviny ďalej predávame do kozmetických a potravinových výrobní. V portfóliu máme hydroláty,oleje a časti bylín, ktoré máme dostupné aj vo väčších objedmoch. Pravidelne chodíme do Bulharska monitorovať proces výroby a nadväzovať dlhodobé vzťahy s dodávateľmi. Dúfam, že aj takto sa nám darí na stredoeuropskom trhu budovať osvetu ohľadom kvality spracovanie surovín a edukovať ľudí aby uprednostňovali kvalitné a skutočné suroviny vo výrobkoch.

Pozrite sa, ako to u nás vyzerá

 

Ak by som mal vybrať jeden produkt, ktorý by mal mať každý...

...jednoznačne ružová voda. Je to produkt vhodný ako tonikum pre každý typ pleti (pre mastnú aj pre suchú pleť). Má protizápalové vlastnosti a preto dokáže účinne bojovať a hojiť akné - bonusom je aj protistarnúci (anti-age) účinok. Ružová voda je perfektná ako fixátor make-upu a vhodná pri výrobe masiek a peelingov na práškovej báze. Je skvelá na osvieženie pokožky počas horúcich letných mesiacov a jej využitie nájdete aj pre vlasy a vlasovú pokožku - jej protizápalové účinky pomáhajú v boji s lupinami a ekzémom.

Ako nás a naše produkty hodnotia iní? Prečítajte si tu.

Viac o našom biznise sa dozviete tu.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.