Doprava zadarmo nad 45€

Náš príbeh

Volám sa Radoslav Conev a založil som Bioružu. Za našim príbehom stojí jedna rodinná cesta za našou rodinou do Bulharska, kde sme spoločne s ocom, Dimitar Conev uvažovali čo by som popri štúdiu farmácie mohol robiť. Po dlhšom skúmaní mi napadlo, že by bolo dobre spojiť moje znalosti z farmácie, spojiť pôvod mojej rodiny (Kazanlak - údolie ruží) a začať podnikať s ružami, ružovou vodou a kozmetikou z ruží. 

Postupne sme medzi prvými doniesli kozmetiku z ruží na Slovensko a do Čiecha a začali sa jej venovať. Na začiatku to bolo náročné, pretože jedna vec je štúdium a druhá vec je samotná prax a tvrdá realita. Postupne sme absolvovali niekoľko výjazdov a školení aby sme sa stali väčími odborníkmi v oblasti kozmetiky a doplnkoch stravy. Zlepšili sme naše všeobecné a odborné znalosti, tým sme si definovali, že pravdivé informácie sú pre nás kľučové a preto sa vám ich snažíme poskytovať z overených zdrojov tak, aby vám pomohli vyriešiť problémy, ktoré trápia vás alebo vašich blízkych (napr. akné, atopický ekzém, znížená imunita, zapareniny a iné). 

Čomu sa venujeme ?

Začínali sme s tým že sme sa stali vyhradný distribútor produktov firmy Biofresh a postupne sme nabaľovali dalšie značky a firmy. Vždy sme kládli dôraz na to, aby spolupracujúca firma bola v niečom unikátna, či vo výrobnom procese, v unikátnosti produktu alebo v riešní problémoch našich zákazníkoch. Postupne sme vybudovali portfólio firiem ktoré zastupujeme v strednej európe. Viac informácii najdete tu. Snažíme sa držať v portfóliu prirodné a BIO produkty.

V roku 2018 sme išli o krok ďalej, začali distribuovať suroviny do výrobní kozmetiky a potravín. Tieto poznatky nám otvorili oči a zistili sme, aký je rozdiel v pestovaní rastlín, následne samotné využitie a spracovanie surovín. Dúfame že pomaly edukujeme trh na Slovensku a Česku.

V Bioruži sme sa vďaka našim skúsenostiam v oblasti kozmetiky a kozmetických surovín stali odborníkmi na starostlivosť o pleť. Teraz zostáva už iba posledný krok. Chceli by sme Slovensku a Česku poskytnúť niečo, čo našej krajine chýba- Pravá česká a slovenská prírodná starostlivosť o zdravie krásu.

Vďaka výrobkom z našej dielne sa môžete starať sa o vaše zdravie zvnútra pomocou unikátnych doplnkov stravy a o krásu svojej pleti, vlasov a nechtov vďaka našej prírodnej kozmetike. Naším poslaním je zlepšovať starostlivosť o vaše zdravie a krásu. 

Na základe toho vznikli dve naše značky:

  • Venoc - nahá príroda, kde veríme že menej je niekedy viac,
  • Hrotlife - medicinálne huby.

Naše hodnoty:

Pomáhame životnému prostrediu

Nie je nám jedno kde žijeme a preto si vážime planétu zem a našim cieľom je pomáhať zlepšiť prostredie v ktorom žijeme, pomocou našich produktov (BIO, eko...). Snažíme sa baliť zásielky tak, aby sme znovu využili každý jeden kartón a iný obalový materiál. Dokonca sami zvážame kartóny a obalový materiál od firiem v našej blízkosti, ktoré ho nepotrebujú a zbytočne ho likvidujú.

                                                         

Ak máte firmu, ktorá má zvyškové obalové materiály, ktorých sa potrebujete zbaviť a ste zo Žiliny, neváhajte sa s nami skontaktovať. Radi od vás vezmeme kartóny, krabice alebo výplne, ktoré využijeme pri balení produktov do objednávok zákazníkov.

Pomáhame vám

Nechceme len bezhlavo predávať tovar. Radi Vás inšpirujeme na našich pravidelných blogoch, kde sa vám snažíme zrozumiteľne vysvetliť na čo sa používajú naše produkty a ako by vám pomohli v bežnom živote. Chceme každému poskytnúť overené informácie, ktoré sú podložené odbornými znalostiami. Greenwashing je pre nás neakceptovateľný. Radi Vám poradíme v našom online chate,cez telefón alebo e-mailom, preto nás neváhajte kontaktovať.

Pomáhame pestovateľom

Snažíme sa pomôcť pri predaji surovín, ktoré sú pestované v ekologických podmienkach. Suroviny predávame do kozmetických a potravinových výrobní. V portfóliu máme hydroláty,oleje a časti bylín, ktoré máme dostupné vo väčších objedmoch (1kg, 25l 200l). Sme experti v oblasti surovín a pravidelne chodíme do Bulharska monitorovať proces výroby a nadväzovať dlhodobé vzťahy. Dúfame, že aj takto sa nám podarí na stredoeuropskom trhu budovať osvetu ohľadom kvality surovín a edukovať ľudí aby uprednostňovali kvalitné a pravé suroviny vo výrobkoch.

Pozrite sa ako to u nás vyzerá a prebieha:

 

Ak by som mal vybrať jeden produkt, ktorý by mal mať každý, aký by to bol?

Jednoznačne ružová voda. Je to produkt vhodný ako tonikum pre každý typ pleti (pre mastnú aj pre suchú pleť). Má protizápalové vlastnosti a preto dokáže účinne bojovať a hojiť akné - bonusom je aj protistarnúci (anti age) účinok. Ružová voda je perfektná ako fixátor make-upu a vhodná pri výrobe masiek a peelingov na práškovej báze. Je skvelá na osvieženie pokožky počas horúcich letných mesiacov a jej využitie nájdete aj pre vlasy a vlasovú pokožku - jej protizápalové účinky pomáhajú v boji s lupinami a ekzémom.

Ako nás a naše produkty hodnotia iní? Môžete si prečítať tu.

Viac o našom biznise si môžete prečítať alebo vypočuť na tomto odkaze.

Ak by ste potrebovali pomôcť s výberom kozmetiky tak nás neváhajte kontaktovať alebo mi napíšte mail na radoslavconev@bioruza.sk