DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Kariéra

Sme rodinná a priateľská firma, zamestnávame do 20 ľudí. Naším poslaním je zlepšovať starostlivosť o vaše zdravie a krásu. Ponúkame prírodné a bio značky produktov. Pracujeme v 2 krajinách Slovensko (Žilina) a Česko (Praha). Viac info o nás sa dočítate tu.


Naše pracovné hodnoty:

  • Tímový duch - Veríme, že skutočná sila pramení v spolupráci. Nepovažujeme sa len za kolegov na pracovisku, ale aj za členov jednej rodiny, kde každý vzájomne podporuje druhého a spoločne rastieme.

  • Neustála chuť napredovať -  Aktívne sa zúčastňujeme konferencií, workshopov a webinárov, aby sme ostali v obraze s najnovšími trendmi a prinášali inovácie do našej práce.

  • Výkon na prvom mieste - Vo všetkom, čo robíme, sme zameraní na výsledky. Využívame analytické nástroje a strategické plánovanie na hodnotenie a optimalizáciu našich procesov, aby sme neustále zlepšovali naše služby a dosahovali nadštandardné výsledky.

Si študent a hľadáš príležitosť?

Ak máš záujem marketing, obchod, alebo vývoj, vždy vítame nové tváre s radosťou. Pridaj sa k nám ako brigádnik a staň sa súčasťou nášho tvorivého tímu. Pošli nám niečo o sebe na info@bioruza.sk.

Nenašiel/-a si pozíciu, ktorá ti úplne sedí, ale chceš byť súčasťou našej rodiny? Kontaktuj nás na radoslavconev@bioruza.sk a spoločne nájdeme spôsob, ako zapojiť tvoje schopnosti a nadšenie do nášho tímu.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.