DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Tvár

 Vyskúšajte prírodnú kozmetiku a doprajte svojej pleti pocit sviežosti. Prírodné make-upy sa postarajú o zakrytie nedokonalosti pleti a zároveň ju hydratujú a vyživia do hĺbky. Korektory vám pomôžu zakryť kruhy pod očami a iné drobné nedostatky, lícenky a bronzery vám zasa rozžiaria pleť. Vyberte si z ponuky produktov od značiek Benecos a puroBio.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Zakryte svoje nedostatky pleti rýchlo a jednoducho vďaka kozmetike z e-shopu Bioruža. Vyskúšajte prírodnú kozmetiku a doprajte svojej pleti pocit sviežosti. Prírodné make-upy sa postarajú o zakrytie nedokonalosti pleti a zároveň ju hydratujú a vyživia do hĺbky. Korektory vám pomôžu zakryť kruhy pod očami a iné drobné nedostatky, lícenky a bronzery vám zasa rozžiaria pleť. Vyberte si z ponuky produktov od značiek Benecos a puroBio.

Skrášlite svoju tvár s našou prírodnou bio dekoratívnou kozmetikou na líčenie tváre. Naše produkty sú vyrobené z organických surovín a sú šetrné k vašej pokožke aj k životnému prostrediu. V našej ponuke nájdete kvalitné makeupy, lícenky a bronzery, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý vzhľad bez zbytočných chemikálií. Vyberte si svoje obľúbené produkty ešte dnes a vyskúšajte to najlepšie z prírody.

Girl, Makeup, Beautiful, Eyes, Hair, Fashion, Style