DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Potraviny

Vyhladli ste a máte chuť na niečo sladké či slané, no zdravé zároveň? Vyskúšajte dobroty a objavte širokú ponuku lahodných orechov, orechov v čokoláde, sušeného a lyofilizovaného ovocia. Perfektné a chutné pochutiny pre každú príležitosť. 

Naša ponuka zahŕňa rôzne druhy orechov - od klasických kešu, mandlí až po exotické makadamové alebo pekanové orechy. Orechy v čokoláde sú skvelou pochúťkou na sladké maškrtenie, či už ide o mandle v horkej čokoláde alebo kešu v mliečnej čokoláde.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Nájdete u nás tiež široký výber sušeného ovocia, ktoré je skvelým zdrojom energie a vitamínov. Vychutnajte si sušené mango, slivky, ananás alebo papáju. Ak máte radi moderné trendy v potravinách, určite oceníte naše lyofilizované ovocie, ktoré si uchováva všetky dôležité živiny a skvelú chuť. Či už ide o lyofilizované jahody, maliny alebo čučoriedky, vždy nájdete niečo, čo vám bude chutiť.

Okrem orechov a ovocia ponúkame aj ďalšie pochutiny, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Od zdravých tyčiniek, cez rôzne druhy raňajkových káš, až po lahodné müsli. Naše produkty sú starostlivo vyberané, aby ste mali istotu, že vždy dostanete tú najvyššiu kvalitu. Príďte si vybrať z našej širokej ponuky a objavte nové chute, ktoré si zamilujete. Vaša spokojnosť a chuťový zážitok sú pre nás na prvom mieste.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.