DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Nápoje

Objavte osviežujúce nápoje, vrátane kokosových vôd značky Cocoxim a ružovej vody na pitie. Perfektné pre hydratáciu a revitalizáciu. Naše nápoje sú vyberané s dôrazom na kvalitu a čistotu. Kokosové vody značky Cocoxim a ružová voda na pitie sú vynikajúcimi voľbami pre každého, kto hľadá zdravé a osviežujúce možnosti na doplnenie tekutín. Sú ideálne na každodenné pitie, špeciálne príležitosti alebo ako zdravý darček pre vašich blízkych.

Vyberte si z našej ponuky a objavte nové chute, ktoré si zamilujete. Naša kategória "Nápoje" je tu, aby vám poskytla tie najlepšie produkty pre vašu hydratáciu a zdravie. 

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Kokosová voda:

Kokosová voda je ideálnym nápojom na doplnenie tekutín a elektrolytov po cvičení, horúcom dni alebo kedykoľvek, keď potrebujete osvieženie. Je prírodným zdrojom draslíka, magnézia a vápnika, ktoré podporujú správnu hydratáciu tela.

Kokosovú vodu môžete piť priamo z fľaše, pridať ju do smoothie, alebo ju použiť ako základ pre osviežujúce letné koktaily. Skvelá je aj na prípravu exotických jedál a dezertov.

Ružová voda:

Ružová voda je jedinečný nápoj, ktorý vás osvieži a dodá vám pocit luxusu. Je vyrobená z destilovaných okvetných lístkov ruží a má jemnú, kvetinovú chuť, ktorá je nezameniteľná. Ružová voda je známa svojimi hydratačnými a upokojujúcimi vlastnosťami. Pomáha podporovať zdravú pleť, zlepšuje trávenie a pôsobí relaxačne. Je to ideálny nápoj na upokojenie a regeneráciu po náročnom dni.

Ružovú vodu môžete piť samostatne, pridať ju do limonád, čajov alebo koktailov. Môžete ju tiež použiť na ochutenie dezertov, ako sú koláče, pudingy alebo zmrzliny, pre jedinečnú a osviežujúcu chuť.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.