DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Náš tím

Sme tím vášnivých ľudí, ktorí sa venuje prírodnej kozmetike a zdravému životnému štýlu. Chceme prinášať produkty, ktoré sú nielen šetrné k našej pokožke, ale aj k životnému prostrediu. Uznávame a propagujeme hodnoty, ktoré zdôrazňujú dôležitosť udržateľnosti, a práve preto s úsmevom a odbornosťou pomáhame našim zákazníkom vyberať produkty, ktoré vám pomôžu. Prečítajte si viacej o nás čo nás baví a čomu sa venujeme v Bioruži:

Zákaznícky servislinda.trubanova@bioruza.sk

Linda Trubanová

Verím, že príroda je k nám štedrá a treba ju chrániť a ctiť. Tak som si aj ja našla svoje miesto v Bioruži. Tu môžem nie len informovať a vzdelávať ľudí o výhodách prírodnej kozmetiky, ale aj zabezpečiť, aby ich skúsenosť s naším eshopom bola pozitívna a bezproblémová. Každý deň je pre mňa výzvou vylepšovať komunikáciu a poskytovať individuálny servis, a tak pomôžem našim zákazníkom cítiť sa dobre u nás - vo svete prírodnej kozmetiky.

Mám vášeň pre knihy. Či už ide o ich zbieranie alebo o prežívanie jednotlivých príbehov, ktoré predstavujú, knihy sú pre mňa oknom do iných svetov a zdrojom nekonečného dobrodružstva. Okrem ponárania sa do príbehov som objavila novú lásku pre more a všetky morské, ale aj (ne)morské “potvory“ a preto je mojím snom absolvovanie potápačského kurzu.

Marketing managereliska.suskova@bioruza.sk

Eliška Šušková

Som marketingová manažérka vo firme Bioruža a neexistujú pre mňa dva úplne rovnaké dni. Má to svoje čaro, môžem kreatívne objavovať nové spôsoby, ako komunikovať hodnoty a príbeh značky našim zákazníkom. V tejto práci nachádzam nie len zodpovednosť, ale aj radosť a sebarealizáciu. Prírodná kozmetika je pre mňa manifest starostlivosti o seba a svoje telo. Chcem prinášať zákazníkom tie najlepšie produkty, ktoré dôverne poznám. Preto som vytvorila Facebookovú skupinu, ktorá združuje už niekoľko tisíc ľudí, kde pravidelne poskytujem možnosť vyskúšať naše produkty zadarmo. Snažím sa priniesť produkty čo najbližšie k ľuďom a umožniť im objaviť ich krásu a prínosy pre zdravie a krásu. Taktiež sa angažujem v tvorbe obsahu a venujem sa linkbuildingu a SEO aspektom nášho e-shopu.

Mimo pracovného života som vášnivou cestovateľkou a turistkou, ktorá sa nebojí nových výziev. Môžete ma nájsť obdivovať západy slnka, ktoré považujem za najkrajší moment dňa. Môj voľný čas je zmesou cvičenia, aktívneho oddychu a vychutnávania si dobrého espressa v útulných kaviarňach, obklopená priateľmi. Kto ma pozná vie, že nikdy neodolám žiadnemu dezertu. 

Brand managermariana.kondelkova@bioruze.cz

Mariana Kondělková

Som brand manažérkou, kde sa venujem starostlivosti o vizuálnu identitu značky Venoc a tiež som zodpovedná za našu značku Alteya Organics. Moja vášeň pre prírodné produkty a špeciálne aromaterapiu ma na ceste životom doviedla práve sem – do sveta, kde sa moje záľuby, hodnoty a práca krásne prelínajú a vytvárajú niečo skutočne jedinečné. Moja cesta k aromaterapii bola prirodzená a súčasne fascinujúca, a tak som sa rozhodla rozvíjať svoje znalosti v tejto oblasti absolvovaním kurzov, kde som sa ponorila ešte hlbšie do sveta éterických olejov a ich úžasných účinkov na náš organizmus a myseľ. 

V mojom voľnom čase nájdete ma obklopenú knihami o aromaterapii, kde sa neustále vzdelávam a objavujem nové informácie, ktoré potom s radosťou aplikujem nielen do svojej práce, ale aj do osobného života. Svoj čas venujem aj svojmu priateľovi a našim trom mačkám, ktoré sú mojou malou oázou pokoja v rušnom živote. A práve toto krásne spojenie práce a osobného života mi umožňuje vytvárať, inovovať a prinášať produkty, ktoré sú nielen kvalitné, ale aj naplnené vášňou a pozitívnou energiou.

Zakladateľradoslavconev@bioruza.sk

Radoslav Conev

Som zakladateľom Bioruže, založil som ju počas štúdia farmácie. Moja motivácia bola jasná - prepojiť svoje akademické znalosti s praktickým vplyvom na zlepšenie starostlivosti o krásu a zdravie. Fascinuje ma experimentovanie a objavovanie nových účinných látok priamo z prírody, s cieľom priniesť niečo, čo skutočne prospieva pokožke. Venujem sa vývoju a inovácii produktov a procesov, aby som priniesol to najlepšie, v najvyššej možnej kvalite. Natáčam vzdelávacie videá, v ktorých zdieľam svoje poznatky a vedomosti a s radosťou odpovedám na všetky vaše odborné otázky ohľadne našich produktov.

Polovica mojej rodiny má korene v Ružovom údolí v Bulharsku. Možno preto je ruža mojou najobľúbenejšou rastlinou a symbolom spojenia dvoch kultúr, ktoré formovali mňa a Bioružu. V osobnom živote som zasvätený rodine – mojej dcére a manželke. Vo voľnom čase sa rád venujem športu – hrám vodné pólo, pravidelne cvičím a snažím sa tráviť čo najviac času v prírode. Fascinujú ma nové technológie a inovácie, a to nie len vo svete produktov, ale aj v oblasti služieb, ktoré vám, našim zákazníkom, prinášame. Vždy hľadám spôsoby, ako vylepšiť skúsenosti s našou značkou a pritom zostať verný svojim koreňom a hodnotám.

Spolumajiteľconev@bioruza.sk

Dimitar Conev

Som jeden zo zakladateľov našej rodinnej firmy, ktorú som vybudoval bok po boku so svojím synom, Radoslavom. Vždy sme mali pred sebou jasný cieľ a spoločné hodnoty, ktoré nás spojovali. Vo firme sa primárne sústreďujem na logistickú a operatívnu stránku vecí – objednávanie tovaru priamo z Bulharska a udržiavanie vzťahov s našimi dodávateľmi. Mám na starosti aj finančné toky našej spoločnosti, čo mi umožňuje mať prehľad o tom, kde sme a kam smerujeme. Keď situácia vyžaduje moju pozornosť v iných aspektoch podnikania, zastrešujem aj ďalšie operatívne veci vo firme.

Mimo pracovných hodín milujem byť v prírode. Turistika je pre mňa nielen spôsobom, ako sa zbaviť stresu, ale aj spôsobom, ako byť aktívny a pohybovať sa. Rovnako si užívam aj jazdu na bicykli a lyžovanie, čo mi poskytuje tú správnu dávku oddychu. Som tiež predsedom Klubu slovenských turistov STAVBÁR Žilina, kde sa snažím spolu s ostatnými členmi podporovať a propagovať túto nádhernú aktivitu, a zároveň budovať komunitu ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké vášne a záujmy.

Sales managernatalia.hrabosova@bioruza.sk

Natália Hrabošová

Pracujem v Bioruži ako obchodný manažér a venujem sa kozmetike, ktorú mám rada. Kopec času trávim komunikáciou s našimi veľkoobchodnými partnermi a snažím sa, aby naše produkty ľudia mohli kúpiť na rôznych miestach, napríklad aj cez Amazon. Je fajn vidieť, ako sa naše produkty dostávajú k ľuďom a ako im prinášajú radosť a sebavedomie. A to je asi najlepšia odmena za moju prácu.

Rada pozerám líčiace videá a obdivujem, čo všetko sa dá s make-upom dokázať. Keď nie som v práci, milujem tráviť voľný čas aktívne. Korčuľovanie je moja obľúbená relaxácia, no nič neprekoná prechádzky s mojimi dvoma štvornohými kamošmi. Občas sa k nám pripojí aj moja agama Agáta, je to taká naša malá parťáčka. Venujem pomerne dosť času môjmu malému krsniatku, rodine a blízkym priateľom. Pozeranie seriálov a filmov taktiež nesmie v mojom dennom rozvrhu chýbať.

Obchodný zástupcamartin.chlepko@bioruza.sk

Martin Chlepko

Zodpovedám za predaj, starostlivosť o našich kľúčových zákazníkov a akvizíciu nových. Pracujem s vášňou a zanietením, aby som každému, s kým sa stretávam na svojej profesionálnej ceste, priniesol kúsok našej filozofie – krásy a zdravia prostredníctvom prírodnej kozmetiky. V práci, podobne ako v osobnom živote, mám zanietenie k využívaniu moderných technológií. Fascinuje ma, ako inovácie a digitálny svet môžu transformovať našu každodennú skúsenosť a ako môžeme tieto nástroje využívať na vytváranie hodnotných vzťahov a autentickej komunikácie s našimi zákazníkmi.

Moja práca v oblasti predaja sa stala nielen kariérou, ale aj hobby, čo mi prináša dodatočnú radosť a naplnenie. Vo voľnom čase venujem resellingu (prepredávaniu) obuvi z populárnych a exkluzívnych kolekcií, konkrétne značiek Yeezy a Air Jordan. Táto činnosť je pre mňa nielen príležitosťou kombinovať svoju prácu s voľnočasovými aktivitami, ale aj spôsobom, ako byť v spojení s najnovšími trendmi a technológiami na trhu.

Obchodná zástupkyňaveronika.janisova@bioruze.cz

Veronika Janišová

Srdcom a dušou som obchodná zástupkyňa na území celej Českej republiky. Moje každodenné cesty a úsilie sa zameriava na hľadanie nových príležitostí na veľkoobchodnú spoluprácu medzi našou firmou a inými e-shopmi, bio obchodmi, lekárňami a drogériami - jednoducho všetkým, kde má zmysel naše produkty umiestniť a prezentovať. Každý pracovný deň je niečím unikátnym a vždy sa nesie v duchu rozmanitosti a dynamiky, čo ma nesmierne baví. Medzi moje najobľúbenejšie aspekty mojej práce patrí starostlivosť o našich zákazníkov a šírenie povedomia o benefitoch prírodnej kozmetiky, ktorú naše produkty predstavujú.

V mojom voľnom čase rada tancujem, tanec je jednou z mojich vášní, ktorá ma nabíja pozitívnou energiou. Taktiež ma môžete vidieť na horách, kde trávim čas s priateľmi a partnerom. Rada objavujem mestá, výstavy, dobré jedlo a samozrejme, rada si vychutnám šálku skvelej kávy. Verím v neustály osobný rast a preto sa venujem sebarozvoju, a občas, pre radosť a zmenu, sa venujem modelingu.

Obchodná zástupkyňasona.holubyova@bioruza.sk

Soňa Holubyová

V Bioruži som našla svoje druhé ja, pretože, rovnako ako v športe, i tu ide o harmóniu a rovnováhu. Hlboko uznávam prírodnú a biokozmetiku a som fascinovaná jej pozitívnym vplyvom na našu pokožku a celkové zdravie. Práve tu môžem prehlbovať svoje vedomosti a študovať liečebný vplyv prírodnej kozmetiky na pokožku detí aj dospelých, čo je pre mňa mimoriadne napĺňajúce. Bioruža je pre mňa priestorom, kde môžem kombinovať svoju profesionálnu cestu s osobnou vášňou a neustále sa vzdelávať a rásť. 

Už odmalička sa vo mne usadil hlboký zápal pre šport. Moja vášeň pre lyžovanie sa prejavila už v detstve, keď som sa začala venovať závodnému lyžovaniu. Dodnes sa táto láska nevytratila. Zimy pre mňa znamenajú hodnotné chvíle strávené na svahoch, kde s radosťou trénujem svoju dcéru a prenášam na ňu svoje skúsenosti a radosti z lyžovania.

Vedúca skladukatka.melisova@bioruza.sk

Katarína Melišová

Som tou, ktorá drží v rukách kľúče od skladu našich voňavých produktov. Pracujem so super tímom a spoločne sa staráme o to, aby každý tovar, ktorý príde a opustí náš sklad, bol presne taký, aký má byť. V mojej práci je dôležitá presnosť, organizácia a dobrá komunikácia, pretože som zodpovedná za to, aby všetky naše produkty dorazili k zákazníkom včas a v perfektnom stave. Som komunikatívna, čo mi pomáha v práci s kolegami a v riešení nečakaných situácií, ktoré nás občas prekvapia.

Keď neriadim pohyb paliet, krabíc a produktov, najčastejšie ma nájdete v prírode. Turistika je mojou veľkou vášňou - nič neprekoná čerstvý vzduch a pohľad z vrcholu kopca, ktorý mi dovolí na chvíľu vypadnúť z každodennej rutiny, rovnako tak aj čítanie kníh. Moja rodina je mojím základným kameňom a voľný čas, ktorý trávim s nimi, je pre mňa najcennejší. Zážitky, ktoré spolu zažívame, sú tým, čo mi dodáva energiu.

Skladníčkazuzana.tabackova@bioruza.sk

Zuzana Tabačková

Venujem sa príprave a baleniu produktov do objednávok. Moja práca zahŕňa starostlivé chystanie balíkov na expedíciu, kde je dôležitý každý detail. Mám skúsenosti s vážením a prípravou rôznych byliniek a orechov, pričom sa vždy snažím vyhovieť špecifickým požiadavkám našich zákazníkov. Okrem toho som tiež zodpovedná za preberanie tovaru, čo vyžaduje presnosť a pozornosť. 

Vo svojom voľnom čase sa rada venujem korčuľovaniu, čo mi dodáva energiu a pomáha mi udržiavať fyzickú kondíciu. Rovnako milujem výlety a prechádzky v prírode so svojou rodinou, kde čerpám inšpiráciu a relax. Moje záľuby mi pomáhajú udržiavať vyvážený životný štýl, ktorý odráža moju prácu i osobný život.

Chcete byť súčasťou nášho tímu?

Zobraziť voľné pozície
Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.