DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Krása a vitalita

Doplnky krásy, ktoré sú určené na podporu zdravej pokožky, vlasov a nechtov. Často obsahujú kombináciu vitamínov, minerálov a ďalších živín, ktoré sú dôležité pre zdravie pokožky, ako je kolagén, kyselina hyalurónová a antioxidanty. Niektoré populárne typy doplnkov krásy zahŕňajú:

  Zobraziť viac
  Na vaše otázky odpovie Linda

  Pracovné dni 7:30 - 16:00
  Rýchla pomoc
  Zobraziť filtre

  Doplnky krásy,

  ktoré sú určené na podporu zdravej pokožky, vlasov a nechtov. Často obsahujú kombináciu vitamínov, minerálov a ďalších živín, ktoré sú dôležité pre zdravie pokožky, ako je kolagén, kyselina hyalurónová a antioxidanty. Niektoré populárne typy doplnkov krásy zahŕňajú:

  • Kolagénové doplnky: Kolagén je proteín, ktorý sa nachádza v koži, vlasoch a nechtoch a je dôležitý pre pružnosť a pevnosť pokožky. Kolagénové doplnky sa často vyrábajú zo živočíšnych zdrojov, ako je hovädzí alebo rybí kolagén, a predpokladá sa, že zlepšujú hydratáciu pokožky a redukujú vrásky.
  • Doplnky kyseliny hyalurónovej: Kyselina hyalurónová je látka prirodzene sa vyskytujúca v tele, ktorá pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke. Predpokladá sa, že doplnky kyseliny hyalurónovej zlepšujú hydratáciu pokožky a znižujú výskyt jemných liniek a vrások.
  • Biotínové doplnky: Biotín, tiež známy ako vitamín B7, je dôležitý pre zdravé vlasy a nechty. Predpokladá sa, že biotínové doplnky podporujú rast vlasov a zlepšujú pevnosť nechtov.

  Vyrobili sme pre vás vlastné doplnky stravy na krásu Venoc.

  Venoc je značka, ktorá dbá na udržateľnosť a snaží sa ne - greenwashingovať zákaznikov. Základy doplnkov stravy sú vždy učinné látky, ktoré majú vedecké poznatky, že telu prospievajú.

  Vernostný program
  Vernostný program

  Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

  Odborné poradenstvo
  Odborné poradenstvo

  Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

  Spoľahlivosť dodania
  Spoľahlivosť dodania

  Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

  Vlastná výroba
  Vlastná výroba

  Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

  Doprava zadarmo
  Doprava zadarmo

  pri nákupe nad 60€.

  Garancia spokojnosti
  Garancia spokojnosti

  Nepasuje? Vráťte.

  Odborné poradenstvo
  Odborné poradenstvo

  Radi vám s výberom poradíme.

  Odmena za recenziu
  Odmena za recenziu

  Recenzia = až 0,4€ späť.