Doprava zadarmo nad 45€
Ako funguje mydlo?

Ako funguje mydlo?

Fakty o mydle a dôležitosť umývania rúk (nielen v súčasnosti :))

Ako sa vyrábajú kvetinové vody?

Ako sa vyrábajú kvetinové vody?

Spoznajte silu kvetín na vlastnej pleti a využite všetky cenné látky, ktoré nám príroda ponúka. Kvetinové vody prinášajú okamžitý pocit osvieženia a upokojenia pokožky, ktorú navyše príjemne navoňajú, a hravo vás zbavia stresu, únavy či akné.

Alteya organics

Alteya organics

Alteya Organics je výrobca certifikovanej BIO kozmetiky. Všetky výrobky sú certifikované so svetoznámym certifikátom USDA. Chcete sa o značke Alteya Organics dozvedieť viac?

Alteya Organics

Alteya Organics. Vedeli ste, že..?

Výťažky z ruží sa v kultúrach používajú celé desaťročia. Vďaka svojej aromatickej vôni, kompatibilite s každým typom pleti a mnohým výhodám sú dodnes široko používané. Populárny predstaviteľ, Alteya Organics, sa pozornosti teší u mnohých pravidelných užívateľov, ale sú aj takí, ktorí s ružovými produktami ešte len začínajú, alebo im zatiaľ nevenovali pozornosť. Za pozornosť však rovnako stojí ich pestrá škála najrôznejších organických rastlinných extraktov, olejov a bylín.

Doba po otvorení produktu vs. dátum spotreby

Doba po otvorení produktu vs. dátum spotreby

Dve informácie, ktoré niektorí výrobcovia a spotrebitelia často považujú za neprehľadné, sú dátum spotreby a obdobie po otvorení (PAO). V tomto článku objasníme rozdiely medzi oboma povinnými označeniami.

Ďalej