DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Starostlivosť o zuby

Objavte prírodnú starostlivosť o zuby napríklad od značiek Aroma, Nordics a Wooden Spoon. Ponúkame široký sortiment bio a prírodných zubných pást alebo pást bez fluoridu pre dospelých aj deti. Naša ponuka zahŕňa aj vysoko kvalitné eko kefky a ďalšie doplnky pre účinnú a šetrnú starostlivosť o zuby a ďasná.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Objavte prírodnú starostlivosť o zuby napríklad od značiek Aroma, Nordics a Wooden Spoon. Ponúkame široký sortiment bio a prírodných zubných pást alebo pást bez fluoridu pre dospelých aj deti. Naša ponuka zahŕňa aj vysoko kvalitné eko kefky a ďalšie doplnky pre účinnú a šetrnú starostlivosť o zuby a ďasná. Snažíme sa pomôcť našim zákazníkom vybrať si tie najlepšie produkty pre ich zdravé zuby a ďasná s ohľadom na ekológiu aj zdravie.

Dôkladná zubná hygiena je základom pre zdravé zuby a ďasná. Vyhnite sa nepríjemným problémom ako sú citlivé zuby, zapálené ďasná alebo zubný kaz. V e-shope Bioruža máme širokú ponuku produktov na zubnú hygienu. Pre zdravé a žiarivé zuby je potrebné používať vhodný zubná kefka a zubnú pastu, doplnené o medzizubné kefky a zubná niť, vďaka ktorým vyčistíte aj zle dostupné miesta. Spoznajte produkty našich obľúbených značiek, ktoré sú vhodné pre vás, ale aj pre vaše deti.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.