Doprava zadarmo nad 60 €

Starostlivosť o zuby

Objavte prírodnú starostlivosť o zuby napríklad od značiek Aroma, Nordics a Wooden Spoon. Ponúkame široký sortiment bio a prírodných zubných pást alebo pást bez fluoridu pre dospelých aj deti. Naša ponuka zahŕňa aj vysoko kvalitné eko kefky a ďalšie doplnky pre účinnú a šetrnú starostlivosť o zuby a ďasná.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Objavte prírodnú starostlivosť o zuby napríklad od značiek Aroma, Nordics a Wooden Spoon. Ponúkame široký sortiment bio a prírodných zubných pást alebo pást bez fluoridu pre dospelých aj deti. Naša ponuka zahŕňa aj vysoko kvalitné eko kefky a ďalšie doplnky pre účinnú a šetrnú starostlivosť o zuby a ďasná. Snažíme sa pomôcť našim zákazníkom vybrať si tie najlepšie produkty pre ich zdravé zuby a ďasná s ohľadom na ekológiu aj zdravie.

Dôkladná zubná hygiena je základom pre zdravé zuby a ďasná. Vyhnite sa nepríjemným problémom ako sú citlivé zuby, zapálené ďasná alebo zubný kaz. V e-shope Bioruža máme širokú ponuku produktov na zubnú hygienu. Pre zdravé a žiarivé zuby je potrebné používať vhodný zubná kefka a zubnú pastu, doplnené o medzizubné kefky a zubná niť, vďaka ktorým vyčistíte aj zle dostupné miesta. Spoznajte produkty našich obľúbených značiek, ktoré sú vhodné pre vás, ale aj pre vaše deti.