DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Ústné vody

Naša ponuka zahŕňa širokú škálu ústnych vôd od preverených výrobcov ako je napríklad Nordics, ktoré sú výborným pomocníkom pri starostlivosti o zdravú ústnu dutinu. Ústne vody pomáhajú pri zápaloch a zároveň bránia prekysleniu ústnej dutiny. Bežné ústne vody sa používajú dvakrát denne a zaisťujú svieži dych po celý deň.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

V našej rozsiahlej kategórii ústnych vôd nájdete širokú škálu produktov navrhnutých tak, aby podporili vaše celkové zdravie ústnej dutiny a zuby. Naše ústne vody sú starostlivo formulované, aby spĺňali rôzne potreby a preferencie našich zákazníkov. Tu je prehľad niektorých kľúčových typov ústnych vôd, ktoré ponúkame:

Ústna voda s chlórhexidínom: Chlórhexidín je známy svojimi antiseptickými vlastnosťami a pomáha bojovať proti baktériám v ústach. Ústne vody s chlórhexidínom sú navrhnuté tak, aby poskytovali komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu a účinne bojovali proti zápalu ďasien a ďalším ústnym problémom. Táto dezinfekčná ústna voda obsahuje chlórhexidín, ktorý je známy svojimi antibakteriálnymi a antiseptickými vlastnosťami. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú ústnu vodu proti zápalom ďasien a chcú dosiahnuť dlhodobú úľavu. Naše antibakteriálne a antiseptické ústne vody sú tiež účinnou prevenciou áft a zápalov ďasien. S našimi dezinfekčnými ústnymi vodami môžete mať istotu, že vaša ústna hygiena je na najvyššej úrovni, a že vaše ďasná sú chránené pred zápalmi a baktériami. Vyberte si našu ústnu vodu s chlórhexidínom pre zdravšie ústa a celkovo lepšiu ústnu hygienu.

Ústna voda na zápal ďasien: Ak trpíte zápalom ďasien, naše ústne vody sú navrhnuté tak, aby vám pomohli upokojiť a liečiť tento nepríjemný problém.

Ústna voda bez alkoholu: Pre tých, ktorí preferujú ústne vody bez alkoholu, máme k dispozícii šetrné alternatívy, ktoré nevysušujú ústa.

Dezinfekčná ústna voda: Naše dezinfekčné ústne vody sú navrhnuté na boj proti baktériám a mikróbom v ústnej dutine.

Ústna voda proti paradentóze: Pokiaľ trpíte paradentózou, naše špeciálne ústne vody obsahujú zložky, ktoré pomáhajú spomaliť jej progresiu.

Prírodná ústna voda: Pre tých, ktorí preferujú prírodné produkty, ponúkame prírodné ústne vody bez umelých zložiek.

Ústna voda s alkoholom: Pre tých, ktorí preferujú ústne vody s alkoholom, máme k dispozícii účinné produkty s dezinfekčnými vlastnosťami.

Bieliaca ústna voda: Ak chcete žiarivý úsmev, naše bieliace ústne vody pomáhajú odstraňovať škvrny a zlepšovať odtieň zubov.

Ústna voda proti zápalom ďasien: Bojujte proti nepríjemným zápalom ďasien s našimi špeciálne navrhnutými ústnymi vodami.

Ústna voda na afty: Na upokojenie a rýchlejšie hojenie aft v ústnej dutine.

Ústna voda na citlivé zuby: Pre citlivé zuby ponúkame ústne vody, ktoré pomáhajú znižovať citlivosť.

Ústna voda bez fluóru: Pre tých, ktorí sa snažia minimalizovať prísun fluóru, máme v ponuke ústnej vody bez tohto prvku.

Ústna voda na zubný kameň: Bojujte proti tvorbe zubného kameňa s našimi špecializovanými ústnymi vodami.

Bylinná ústna voda: Pre milovníkov bylín ponúkame ústne vody s prírodnými bylinkami.

Ústna voda proti zubnému kameňu: Naše ústne vody obsahujú zložky, ktoré pomáhajú predchádzať tvorbe zubného kameňa.

Antibakteriálna ústna voda: Naše ústne vody sú formulované tak, aby účinne bojovali proti baktériám v ústach.

Bio ústna voda: Pre ekologicky zameraných zákazníkov máme v ponuke bio ústne vody, ktoré rešpektujú princípy udržateľnosti a prírodného zdravia.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.