DOPRAVA ZADARMO nad 60€
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Jemná detská pokožka si vyžaduje špeciálnu pozornosť a kvalitnú prírodnú kozmetiku. V e-shope Bioruža nájdete výrobky spĺňajúce najprísnejšie kritéria stanovené pre detskú kozmetiku. Nakúpte všetko potrebné online v pohodlí vášho domova.

V ponuke nášho e-shopu nájdete detskú kozmetiku pre novorodencov aj staršie deti - plienky, sprchové gély a šampóny, krémy proti zapareninám, detské telové oleje, detské zubné pasty a kefky, ale aj detské opaľovacie krémy, detský balzam na pery, či krém proti vetru a chladu, želatínové vitamínové doplnky a mnohé iné produkty, ktoré vám doma nesmú chýbať. Vyskúšajte aj pracie gély a aviváže pre deti, či odstraňovač škvŕn na detskú bielizeň. Nájdete u nás všetko potrebné v starostlivosti o vaše dieťatko. Prezrite si ponuku detskej kozmetiky a drogérie spĺňajúcej najprísnejšie normy a doprajte svojmu dieťatku tú najlepšiu starostlivosť.

Ušetrite svoj čas a z pohodlia domova si objednajte detskú kozmetiku našich obľúbených značiek ako je Wooden Spoon, Bebble alebo Alteya Organics a vychutnávajte si najkrajšie chvíle vo svojom živote.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.