DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Prípravky do kúpeľa

Kúpanie je dôležité pre osobnú hygienu, čistotu a celkové zdravie. Pomáha odstraňovať nečistoty, pot a odumreté kožné bunky z tela, čo môže viesť k zápachu a podráždeniu pokožky, ak sa neodstráni. Kúpanie môže tiež pomôcť zabrániť šíreniu mikróbov a baktérií, ktoré môžu spôsobiť infekcie a choroby. Okrem hygienických výhod môže mať kúpanie pozitívny vplyv aj na duševné a emocionálne zdravie.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Kúpanie je dôležité pre osobnú hygienu, čistotu a celkové zdravie. Pomáha odstraňovať nečistoty, pot a odumreté kožné bunky z tela, čo môže viesť k zápachu a podráždeniu pokožky, ak sa neodstráni. Kúpanie môže tiež pomôcť zabrániť šíreniu mikróbov a baktérií, ktoré môžu spôsobiť infekcie a choroby. Okrem hygienických výhod môže mať kúpanie pozitívny vplyv aj na duševné a emocionálne zdravie. Relaxačný kúpeľ môže pomôcť znížiť stres, podporiť relaxáciu a zlepšiť kvalitu spánku. Môže to byť aj forma starostlivosti o seba a spôsob, ako sa rozmaznávať.

Doprajte si dostatok času na namočenie vo vani a relax. Neponáhľajte sa a užite si daný okamih. Pridajte si do vody do kúpeľa niekoľko esenciálnych olejov, ktoré vám pomôžu uvoľniť myseľ a telo. Medzi obľúbené éterické oleje na relaxáciu patrí levanduľa, harmanček a eukalyptus.

Ak chcete mať relaxačný zážitok z kúpania, stlmte svetlá alebo zapáľte sviečky, aby ste vytvorili relaxačnú atmosféru. Môžete si tiež pustiť upokojujúcu hudbu alebo zvuky prírody, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa. Uistite sa, že voda má príjemnú teplotu, nie je príliš horúca ani príliš studená. Pridajte niekoľko bublín alebo soľ do kúpeľa. Pridanie kúpeľových solí alebo bublín do vody môže zlepšiť relaxačný zážitok tým, že upokojí pokožku a svaly. 

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.