DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Naša cesta k vývoji vlastných produkov a značiek

Zo začiatku sme sa v Bioruži venovali hľadaniu, výberu a distribúciu kvalitných značiek bulharskej ružovej kozmetiky, aby sme túto vzácnu kvetinu a jej ošetrujúce vlastnosti priniesli na Slovensko a do Čiech. S priebehom rokov sa naše portfólio rozrástlo o rad ďalších unikátnych značiek. Vďaka skúsenostiam s kvalitnou prírodnou kozmetikou sme sa vo výrobnom reťazci postupne prepracovali až k distribúcii jednotlivých surovín ako sú sušené byliny, hydroláty, silice, oleje a ďalšie. Vieme rozpoznať kvalitu, vybrať tie najlepšie úrody surovín a najkvalitnejšie produkty. 

Vďaka našim skúsenostiam v oblasti kozmetiky a kozmetických surovín sme sa stali odborníkmi na starostlivosť o pleť. Chceme Slovensku a Česku poskytnúť niečo, čo našej krajine chýba: pravá česká a slovenská prírodná starostlivosť o zdravie krásu. Práve preto sme založili naše privátne značky. Vďaka výrobkom z našej dielne sa môžete starať o zdravie zvnútra pomocou unikátnych doplnkov stravy Hrotlife a o krásu svojej pleti, vlasov a nechtov vďaka našej prírodnej kozmetike Venoc

V Bioruži sme sa zaviazali nielen k ponúkaniu kvalitných prírodných a bio produktov, ale aj k rozširovaniu našej ponuky tak, aby lepšie vyhovovala potrebám a želaniam zákazníkov. Rozšírenie nášho sortimentu o sušené byliny, orechy a sušené ovocie pod značkou Bioruža bol krokom smerujúcim k nasledovným cieľom:

  • Podpora zdravia: sušené byliny, orechy a sušené ovocie sú známe svojimi výraznými zdravotnými benefity. Sú bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré sú kľúčové pre celkové zdravie.

  • Prírodná alternatíva: tieto produkty ponúkajú prírodné a zdravšie alternatívy k bežným snackom a sú tiež skvelým doplnkom k rôznym jedlám.

Ako produkty vznikajú?

Vždy, keď vyvíjame nový produkt, premýšľame, čo nám chýba na kozmetickej poličke alebo vo výživovom arzenáli a čo pre seba, aj pre vás môžeme vyrobiť v Čechách alebo na Slovensku. Nielen, že je pre nás totiž dôležité aby sme používali výrobky prírodného pôvodu, ale aj výrobky, ktoré do našich domovov necestujú cez pol sveta. S naším tímom pre vás starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie suroviny a rastlinné ingrediencie s dôrazom na ich účinné zložky a na to, aby ste svojmu organizmu dodávali vždy iba to, čo potrebuje. Práve takto vznikli naše tri značky: Venoc, Hrotlife a Bioruža.

Hrotlife

Predstavujeme vám projekt Hrotlife.V klasickej medicíne často chýba komplexné vnímanie problémov a človek sa ocitne v nekonečnom kolobehu behania po doktoroch. Ľudia (mladí aj starí), ktorí podcenili prevenciu v oblasti zdravia, a chtiac-nechtiac sa ocitli v slepej uličke.

Projekt Hrotlife je inšpirovaný vysokohorskou prírodou, kde sa všetko živé musí adaptovať na drsné podmienky, aby prežilo. Stresujúci život v mestách nás síce neohrozuje priamo na živote, ale nepriaznivo vplýva na naše zdravie. Ak budeme slepí k signálom nášho tela, ľahko sa môžeme ocitnúť v situácii, z ktorej nájsť východisko už bude náročné. Adaptogény a huby sú jednoznačnou cestou ako svoj organizmus posilniť v boji so stresom a nástrahami „rýchleho“ životného štýlu. Ponúkame nový koncept doplnkov, ktoré sa u nás zatiaľ objavujú iba sporadicky. Chceme tieto prírodné adaptogény predstaviť aj vám, aby ste mohli objaviť v sebe nepoznané.

Nájdete u nás tú najvyššiu kvalitu doplnkov. Sme v úzkom kontakte s výrobcami a pravidelne testujeme všetky výrobky, ktoré predávame. Vyberáme si kvalitných dodávateľov a produkty z biodynamického poľnohospodárstva, alebo divoký, avšak udržateľný zber priamo v lesoch. Produkty nájdete tu.

Venoc - Nahá príroda

Veríme, že pri starostlivosti o zovňajšok platí "menej je niekedy viac". Veríme, že pleti stačí dať to, čo jej chýba a ani molekulu navyše. Veríme v slobodu nakombinovať si tú ideálnu rastlinnú synergiu. Preto sme vytvorili Venoc, s ktorým sa budete môcť starať o svoju krásu jednoducho, cielene a prírodne.

Keď sme pre vás vytvárali výrobky na starostlivosť o vašu krásu Venoc, starostlivo sme vyberali rastliny, z ktorých neskôr vznikli kvetinové vody a esenciálne oleje. Prísne sa pozeráme na samotné zloženie a kvalitu v akej bude konečný produkt pod značkou Venoc. Pri vzniku sme dbali na pôvod a čistotu jednotlivých výťažkov. Doprajte svojej pokožke a vlasom čisto slovensko-českú prírodnú starostlivosť.

Naša ambícia spočíva v zabezpečení udržateľnosti počas celého procesu - od samotnej výroby až po moment, kedy sa produkt objaví na vašej kozmetickej poličke. Produkty nájdete tu.


Bioruža

S radosťou vám predstavujeme našu rozšírenú ponuku, ktorá od roku 2022 zahŕňa sypané byliny a korenia, určené ako suroviny pre vlastnú výrobu domácej kozmetiky a pre aromaterapiu. Môžete ich využiť pri varení, v bylinných čajoch aj ako hlavné zložky pri vlastnej výrobe kozmetických produktov. Tieto suroviny sú starostlivo vyberané a spracované, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a čerstvosti, čo je pre nás kľúčové.

Aby vaše výtvory boli nielen účinné, ale aj esteticky pôvabné, pridali sme do našej ponuky aj elegantné obaly na kozmetiku, ktoré vlastnoručne vyrobeným produktom dodajú profesionálny vzhľad a chránia ich pred vonkajším prostredím. Čoskoro budeme mať k dispozícii aj hydroláty vo väčších baleniach, ktoré prinesú vašej pokožke osvieženie a hĺbkovú hydratáciu. Chceme, aby ste mali možnosť nielen si vytvoriť kvalitné produkty, ale aj ich prezentovať atraktívnym spôsobom.

V Bioruži sme hrdí, že vám môžeme ponúknuť produkty, ktoré sú nielen kvalitné, ale aj v súlade s hodnotami udržateľnosti a lásky k prírode. Vaša krása a zdravie sú našou prioritou, preto vás pozývame, aby ste boli súčasťou nášho príbehu, ktorý píšeme s rešpektom k Zemi. Produkty nájdete tu.

Celkovo sme zahájili novú éru v našej činnosti, kde sa zameriavame nielen na pripravené produkty, ale aj na ponuku surovín pre tých, ktorí chcú byť tvoriví a vytvárať si vlastné produkty podľa svojich predstáv. Sme radi, že môžeme byť súčasťou vašej cesty k prirodzenejšej a individuálnej starostlivosti o seba, prostredníctvom našich produktov a surovín pod značkou Bioruža.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.