Doprava ZADARMO nad 45€

Radoslav Conev v roku 2017 založil Bioružu. Nápad založiť Bioružu však nevznikol len tak. Rado sa totiž narodil mamičke pôvodom zo Slovenska a oteckovi, ktorý pochádza z bulharského Údolia ruží pri Kazanlaku, a tak po vzore svojej rodiny nasledoval stopy a volanie svojich predkov a zasvätil svoju kariéru bulharským ružiam a jedinečnej kozmetike, ktorá z nich vzniká.

Zo začiatku sme sa v Bioruži venovali hľadaniu, výberu a distribúciu kvalitných značiek bulharskej ružovej kozmetiky, aby sme túto vzácnu kvetinu a jej ošetrujúce vlastnosti priniesli na Slovensko a do Čiech. S priebehom rokov sa naše portfólio rozrástlo o rad ďalších unikátnych značiek. Vďaka skúsenostiam s kvalitnou prírodnou kozmetikou sme sa vo výrobnom reťazci postupne prepracovali až k jednotlivým surovinám: sušeným bylinám, hydrolátom, siliciam, olejom a ďalším. Vieme spoznať ich kvalitu, vybrať tie najlepšie úrody a produkty a poskytnúť ich ďalším výrobcom na slovenskom trhu pomocou našej spriatelenej značky Herbilia.

Tým sme sa v Bioruži vďaka naším skúsenostiam v oblasti kozmetiky a kozmetických surovín stali odborníkmi na starostlivosť o pleť. Teraz zostáva už iba posledný krok. Chceli by sme Česku a Slovensku poskytnúť niečo, čo našej krajine chýba: Pravá česká a slovenská prírodná starostlivosť o zdravie krásu.

Vďaka výrobkom z našej dielne budete môcť starať sa o zdravie zvnútra pomocou unikátnych doplnkov stravy a o krásu svojej pleti, vlasov a nechtov vďaka našej prírodnej kozmetike.

Vždy, keď vyvíjame nový produkt, premýšľame čo nám chýba na kozmetickej poličke alebo vo výživovom arzenáli a čo pre seba, aj pre vás môžeme vyrobiť v Čechách alebo na Slovensku. Nielen, že je pre nás totiž dôležité aby sme používali výrobky prírodného pôvodu, ale aj výrobky, ktoré do našich domovov necestujú cez pol sveta. S naším tímom pre vás starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie suroviny a rastlinné ingrediencie s dôrazom na ich účinné zložky a na to, aby ste svojmu organizmu dodávali vždy iba to, čo potrebuje.

Tak vznikli naše dve značky:

Hrotlife

Predstavujeme projekt Hrotlife.
V klasickej medicíne často chýba komplexné vnímanie problémov a človek sa ocitne v nekonečnom kolobehu behania po doktoroch. Ľudia (mladí i starí), ktorí podcenili prevenciu v oblasti zdravia, a chtiac-nechtiac sa ocitli v slepej uličke.
Projekt Hrotlife je inšpirovaný vysokohorskou prírodou, kde sa všetko živé musí adaptovať na drsné podmienky, aby prežilo. Stresujúci život v mestách nás síce neohrozuje priamo na živote, ale nepriaznivo vplýva na naše zdravie. Ak budeme slepí k signálom nášho tela, ľahko sa môžeme ocitnúť v situácii, z ktorej nájsť východisko už bude náročné. Adaptogény a huby sú jednoznačnou cestou ako svoj organizmus posilniť v boji so stresom a nástrahami „rýchleho“ životného štýlu.
Ponúkame nový koncept doplnkov, ktoré sa u nás zatiaľ objavujú iba sporadicky. Chceme tieto prírodné adaptogény predstaviť aj Vám, aby ste mohli objaviť v sebe nepoznané.
Nájdete u nás len tú najvyššiu kvalitu doplnkov. Sme v úzkom kontakte s výrobcami a pravidelne testujeme všetky výrobky, ktoré predávame. Vyberáme si kvalitných dodávateľov a produkty z biodynamického poľnohospodárstva, alebo divoký, avšak udržateľný zber priamo v lesoch.

Venoc - Nahá príroda

Veríme, že starostlivosť o zovňajšok menej je niekedy viac. Veríme, že pleti stačí dať to, čo jej chýba a ani molekulu navyše. Veríme v slobodu nakombinovať si tú ideálnu rastlinnú synergiu. Preto sme vytvorili Venoc, s ktorým budete môcť starať sa o svoju krásu jednoducho, cielene a prírodne.

Keď pre vás tvoríme výrobky na starostlivosť o vašu krásu Venoc, starostlivo vyberáme nielen ich zloženie, rastlinu, z ktorej bude vaša pleťová voda alebo olej, ale aj jej pôvod, kvalitu a čistotu jednotlivých výťažkov.

Naším cieľom je udržateľnosť od výroby až po vašu každodennú rutinu.

Doprajte svojej pokožke a vlasom čisto slovenskú/českú prírodnú starostlivosť.