Doprava zadarmo nad 45€
Ako si vytvoriť správnu rutinu starostlivosti o vašu pleť?

Ako si vytvoriť správnu rutinu starostlivosti o vašu pleť?

V súčasnosnej dobe si ľudia stále viac uvedomujú dôležitosť starostlivosti o svoje zdravie, telo a pleť. Správna rutina totiž zaistí, že vaša tvár bude vyzerať zdravo bez ohľadu na znečistenie, ktoré by vám mohlo prísť do cesty. Od pravidelného umývania tváre, cez čistenie až po nanášanie hydratačného krému. Pravidelná a správna starostlivosť o vašu pokožku a póry totiž zabráni vzniku akné, redukuje slnečné škvrny a dodáva vašej pokožke žiarivý a svieži vzhľad.

Predsavzatie: Aké si dať a dodržať ich?

Predsavzatie: Aké si dať a dodržať ich?

Koniec roka je vždy takým časom na bilancovanie a ohliadnutie za uplynulou dobou. Riešite, ako sa vám viedlo nielen v pracovnej, ale aj v tej osobnej rovine. Čo sa podarilo, čo sa naopak nepodarilo, čo vás prekvapilo a čo ste očakávali. Novoročné predsavzatie si, minimálne raz, dal snáď každý. A ruku na srdce, splnili ste ich? Vydržali ste to? Možno to nie je vami, ale tým, ako prísne či striktné pravidlá ste nastavili. Reálne ciele a správne ciele nastaviť môže často byť kľúčom k úspechu. Ako na to?

BEŽNÁ?? PRÍRODNÁ?? ALEBO BIO KOZMETIKA??

BEŽNÁ?? PRÍRODNÁ?? ALEBO BIO KOZMETIKA??

Určite sme mali možnosť zažiť, aký problém máme s rozpoznávaním rozličných kozmetických názvov. Veľakrát ani nevieme rozlíšiť prírodnú kozmetiku od organickej/bio kozmetiky. A čo je najhoršie, že tú bežnú často považujeme za prírodnú iba kvôli tomu, že v reklamnom obsahu sa vyskytuje slovko bio, prírodný a podobne. V tomto článku si vysvetlíme aké sú rozdiely.

Bulharské delikatesy – „Nutricosmetics Delight“

Bulharské delikatesy – „Nutricosmetics Delight“

Unikátne liečivé a kozmetické účinky ružového oleja a ružovej vody, ktorého najväčším producentom vo svete je Bulharsko, sú známe od dávnych čias a úspešne sa využívajú pri výrobe liečiv, kozmetických produktov, ale aj v gastronómii a najnovšie aj vo výživovej kozmetike, tzv.: nutrikozmetike. 

Jeseň a choroby - ako posilniť vašu imunitu?

Jeseň a choroby - ako posilniť vašu imunitu?

Jeseň je tu a nielen, že sa skracuje deň a pri niektorých príležitostiach na seba musíte natiahnuť aj sveter, je to tiež doba častých prechladnutí, chrípok, nádchy alebo zápalov dýchacích ciest. Kto nie je počas jesene minimálne raz chorý, akoby ani nebol. Oslabený imunitný systém, kolísavé teploty alebo napríklad len obyčajné prechladnutie sa razom zmení na nepríjemné chrchlanie, smrkanie a donúti vás prehodnotiť plány a zostať pár dní v posteli. Ide sa týmto chorobám nejako vyhnúť?

Letná starostlivosť o intímne partie

Letná starostlivosť o intímne partie

Koľko bodov by ste si dali, ak ide o starostlivosť o vaše zdravie a krásu? A koľko, ak ide o vašu intímnu hygienu? Väčšina z nás sa intenzívne stará o svoju pokožku a vlasy, že takmer zabúdame na jednu z najdôležitejších vecí: intímnu hygienu. Mnoho ľudí ju nepovažuje za tak kľúčovú, aby ju zaradili do svojej každodennej rutiny. Existuje však množstvo faktov, ktoré tvrdia, že o svoje intímne partie sa musíme denne starať, aby sme sa vyhli nepríjemným problémom, ktoré môže spôsobiť svrbenie, pálenie, či iné ťažkosti. Vyskúšajte naše tipy ako týmto problémom predísť a zachovať vaše intímne partie svieže, čisté, no najmä zdravé.

Nápady na aktivity v karanténe

Nápady na aktivity v karanténe

Namiesto sústredenia sa na veci, ktoré počas karantény nemôžeme robiť, rozhodli sme sa zamerať na zoznam činností, ktoré spomalený životný štýl umožňuje.

So Sport Ready stále v pohybe

So Sport Ready stále v pohybe

Hľadáte to podsaté pre krásu, ktoré musí každý športovo závislý vyskúšať? Či už sa venujete plávaniu, behaniu, joge alebo len tak pozeráte, zoznámte sa s kozmetickými výrobkami Sport Ready, kozmetikou novej generácie vytvorenou s inovatívnym prístupom a premysleným riešením pre každú fázu vášho tréningu.

USDA Organics

USDA Organics

USDA Organic predstavuje americkú narodnú formu certifikácie udelovanej podľa kriterií pre ekologické produkty. Cieľom tejto federálnej organizácie je podpora obchodu, poľnohospodárstva, ochrana životného prostredia, zajistiť bezpečnosť kozmetických produktov a potravín v USA a na svete.

Veľký abecedný prehľad certifikátov

Veľký abecedný prehľad certifikátov

Je jednoduché stratiť sa v množstve certifikátov výrobkov na našej stránke. Nasledujúce riadky slúžia ako jednoduchý sprievodca logami certifikátov a ich použitím pre spotrebiteľov.

Vianoce vo svete

Vianoce vo svete

Pripravili sme si pre Vás článok ako sa oslavujú Vianoce vo svete.

Vianočná atmosféra – ako si ju navodiť aj u vás doma?

Vianočná atmosféra – ako si ju navodiť aj u vás doma?

Vianoce sa nezadržateľne blížia a všade v obchodoch je to poznať. Hrajú sa koledy, vianočná výzdoba na vás svieti zo všetkých strán. Ste milovníci Vianoc a tešíte sa na nich rok čo rok? Nenechajte sa o túto vianočnú atmosféru pripraviť ani doma. Zaistite, aby všetko u vás žiarilo, voňalo a jednoducho vám oznamovalo, že sa Vianoce blížia. Ako na to?