Doprava zadarmo nad 45€
Must have do pôrodnice – čo by vám v taške nemalo chýbať?

Must have do pôrodnice – čo by vám v taške nemalo chýbať?

Blíži sa termín pôrodu a vy už dobre viete, že to môže prepuknúť prakticky kedykoľvek? Zvyšuje sa u vás stres a nervozita, pretože ešte stále nemáte veľa vecí hotových? Medzi ne môže patriť aj zbalená taška do pôrodnice, ako pre vás, ako pre mamičku, tak aj pre vaše bábätko. Je dobré si pripraviť zoznam, čo do pôrodnice zbaliť. Jedine tak budete mať skutočne všetko a budete sa cítiť lepšie, že môžete ďalšiu položku odškrtnúť. Čo je teda must have do pôrodnice?

Čo nezabudnúť pribaliť do školskej tašky/kabelky?

Čo nezabudnúť pribaliť do školskej tašky/kabelky?

Každá z nás (či už sa chystá do školy alebo nie) má vo svojej školskej taške/kabelke „rezervnú kúpeľňu“. S prichádzajúcim septembrom odporúčame vytriediť kozmeticko-hygienicke súčasti našich tašiek.

Čo by malo vrecúško obsahovať?

Plienková dermatitída časť II.

Plienková dermatitída časť II.

Aká je liečba plienkovej dermatitídy a ako čo robiť, aby sme sa jej vyvarovali? Všetky užitočné informácie sa dočítate tu.

Postrach súčasnosti -  ATOPICKÝ EKZÉM

Postrach súčasnosti - ATOPICKÝ EKZÉM

Pokožka je najväčším orgánom ľudského tela, podľa stavby človeka môže dosahovať od 1,5- 2m² a preto si vyžaduje pozornosť a starostlivosť. Každý z nás sa už určite stretol s nejakou lišajou či na vlastnom tele alebo cudzom. Už v mladom veku sme takmer každý prekonali detské kiahne. Ak si na to nepamätáte vy, vaši rodičia áno. V tomto článku si rozoberieme problém atopického ekzému, ako a prečo vzniká a ďalšie.

starostlivosť o detskú pokožku

Starostlivosť o detskú pokožku

Koža je najväčší orgán v tele, preto je nevyhnutné naučiť dieťa niekoľko dôležitých rád, ako si udržať zdravú pleť. Zavedenie pevnej rutiny starostlivosti o pleť pomôže predísť v budúcnosti niektorým problémom. Deti sú neustále vystavované veľkému množstvu nečistôt a choroboplodných zárodkov, preto je dôležité, aby sa naučili, ako sa správne starať o svoju pokožku. Skorý začiatok zabezpečí, že sa o svoju pokožku budú starať aj do dospelosti. 

Wooden Spoon

Wooden Spoon

Wooden Spoon je bulharská značka prírodnej BIO kozmetiky. Skutočné prírodné potešenie, do ktorého sa zamilujete! Chcete sa o značke Wooden Spoon dozvedieť viac?

Zamerané na plienky: Ako vybrať tie správne pre vaše deti?

Zamerané na plienky: Ako vybrať tie správne pre vaše deti?

Prebaľovanie je prirodzenou súčasťou každodennej starostlivosti o bábätko a to aj niekoľkokrát denne. Častou a obľúbenou voľbou sú jednorazové plienky, ktoré sú taktiež veľmi veľkou úsporou času. Plienky tak sú neoddeliteľnou súčasťou vašich detí a je teda viac než dôležité vybrať tie správne. Ktoré budú pre vaše bábätko tie najlepšie?

Návrat do školy – ako ho deťom uľahčiť a na čo sa pripraviť?

Návrat do školy – ako ho deťom uľahčiť a na čo sa pripraviť?

Prázdniny sa veľmi rýchlo prehupli do svojho konca a to znamená jediné – nezadržateľne sa blíži september as ním aj pravidelná školská dochádzka pre deti a dospievajúcich. Pre rodičov to znamená pár hektických dní, kedy sa musí opäť všetko zabehnúť do svojej rutiny. Na začiatku určite navštívite papiernictvo, oddelenie učebníc v kníhkupectve. Zaobstaráte nové veci do telocviku, nové prezuvky a ďalšie veci, ktoré na začiatku školského roka sú potrebné. Čo by vám nemalo chýbať z detskej kozmetiky?