Novinka

2602

Certifikáty

Dostupnost do 4 dní

12,85 € s DPH

Horčík s vitamínom B6 Viridian 90 kapsúl

Doplnok stravy.

Účinná kombinácia horčíka a vitamínu B6 - obe zložky sú v biologicky dobre využiteľnej forme a ich účinky sa navzájom dopĺňajú. 

Produkt je vhodný pre všetkých orientovaných na:

  • Podporu fyzického výkonu
  • Potlačenie únavy

Čistota produktu:

  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
  • Zložky obsiahnuté v produkte pochádza z plodín a rastlín od malých lokálnych dodávateľov. Jednou z kľúčových princípov Viridian je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové ​​vzťahy. Viridian tak napĺňa svoje heslo etické vitamíny a tiež vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 90 kapsúl (73,8 g)

Odporúčané dávkovanie: Berte priebežne 1-3 kapsule denne, zapite dostatočným množstvom vody. Jedno balenie vystačí na 30 - 90 dávok = 1 - 3 mesiace.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ak lekár neurčí inak. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Výživové údaje: 
Počet dávok v balení: 30-90
  v 1 kapsule
 % RHP*
 Horčík (citrát)
 100 mg
 27 %
 Vitamín B6 (pyridoxin HCl)
 25 mg
 1786 %
 Obal kapsula - rastlinná celulóza
RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok

Zloženie: 1 vegánska kapsula obsahuje: obal kapsule (rastlinná celulóza) 120 mg na báze lucerny (7,5 mg), spiruliny (2,5 mg) a čučoriedky (2,5 mg), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej) 100 mg (27% RHP *), vitamín B6 (pyridoxín HCl) 25 mg (1786% RHP *).

*% RHP =% referenčnej hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Konzistencia
tuhá

Kontaktujte nás!