Doprava zadarmo od 35 €
Čo sú potničky?

Ako sa vyhnúť potničkám a nenechať si znepríjemniť leto?

Nielen my z nás, ktorí sa spálime na slnku, bojujeme v lete s horúčavami. Či už ste na dovolenke alebo si užívate príležitostne slnečný deň doma, naša pokožka trpí UV žiarením viac ako len spálením. Potničky a vyrážky spôsobené slnečným žiarením a prehriatím sú ďalšími častými následkami príliš dlhého času stráveného na slnku. Najčastejšie postihované osoby sú so svetlým, citlivým typom pokožky.

Tipy na správne opaľovanie

Tipy na správne opaľovanie

Opaľovanie má pre naše telo veľké množstvo benefitov. Po prvé slnečné lúče zvyšujú naše hladiny serotonínu, ktorý zlepšuje náladu a podporuje pocit šťastia. Vystavovanie sa slnku pomáha telu vytvárať vitamín D, ktorý priaznivo pôsobí na pokožku, vlasy, nechty, zuby a kosti.

Čo je to SPF ?

Čo je to SPF ?

SPF alebo inak povedané Sun Protection Factor (ochranný slnečný faktor) je číslo, ktoré v kozmetike udáva stupeň ochrany pred UVA a UVB žiarením. Ľudovo povedané je to násobok minút, o koľkokrát dlhšie zvládne naša pokožka pobyt na slnku bez spálenia.

So Sport Ready stále v pohybe

So Sport Ready stále v pohybe

Hľadáte to podsaté pre krásu, ktoré musí každý športovo závislý vyskúšať? Či už sa venujete plávaniu, behaniu, joge alebo len tak pozeráte, zoznámte sa s kozmetickými výrobkami Sport Ready, kozmetikou novej generácie vytvorenou s inovatívnym prístupom a premysleným riešením pre každú fázu vášho tréningu.

Valentín

Valentínske darčeky - 6 tipov

Deň svätého Valentína je sviatok oslavovaný všade vo svete. Štrnásty február je pre väčšinu ľudí považovaný za najromantickejší deň v roku. Vedeli ste, že až 98 miliónov Američanov sa hlási k oslavovaniu tohto sviatku?

starostlivosť o detskú pokožku

Starostlivosť o detskú pokožku

Koža je najväčší orgán v tele, preto je nevyhnutné naučiť dieťa niekoľko dôležitých rád, ako si udržať zdravú pleť. Zavedenie pevnej rutiny starostlivosti o pleť pomôže predísť v budúcnosti niektorým problémom. Deti sú neustále vystavované veľkému množstvu nečistôt a choroboplodných zárodkov, preto je dôležité, aby sa naučili, ako sa správne starať o svoju pokožku. Skorý začiatok zabezpečí, že sa o svoju pokožku budú starať aj do dospelosti. 

Overené postupy pri recyklácií kozmetiky

Overené postupy pri recyklácií kozmetiky

Kozmetické obaly zaberajú asi 1/2 celého priestoru skládky. Každý rok je vyrobených viac ako 120 miliárd kusov obalov. Čo so všetkými tými kozmetickými obalmi? Ako môžeme ako nakupujúci znížiť zaťaženie skládky?

Alteya Organics

Alteya Organics. Vedeli ste, že..?

Výťažky z ruží sa v kultúrach používajú celé desaťročia. Vďaka svojej aromatickej vôni, kompatibilite s každým typom pleti a mnohým výhodám sú dodnes široko používané. Populárny predstaviteľ, Alteya Organics, sa pozornosti teší u mnohých pravidelných užívateľov, ale sú aj takí, ktorí s ružovými produktami ešte len začínajú, alebo im zatiaľ nevenovali pozornosť. Za pozornosť však rovnako stojí ich pestrá škála najrôznejších organických rastlinných extraktov, olejov a bylín.

Zubná starostlivosť NORDICS a zoznam zakázaných zložiek

Zubná starostlivosť NORDICS a zoznam zakázaných zložiek

Nordics sa zameriava na vytváranie lepších príležitosti pre každého, aby si každý mohol dovoliť kúpiť vysokokvalitné výrobky ústnej starostlivosti. Preto povedali „nie“ niektorým z najbežnejšie používaných kozmetických prísad a vydali sa na dlhú, ale oveľa uspokojivejšiu cestu čistých etikiet.

Ďalej