DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Doprava a platba

Úhrada objednaného tovaru je možná nasledovnými spôsobmi:

 • Dobierkou - v hotovosti pri prevzatí tovaru alebo prostredníctvom platobnej karty priamo u kuriéra (vybrané produkty nie je možné platiť dobierkou). 
 • Príkazom - platba vopred na účet. Pre zrealizovanie platby sú potrebné nasledujúce údaje, ktoré obdržíte priamo v e-maile.
  Účet - IBAN SK63 1100 0000 0029 4006 8012
  Variabilný symbol - číslo objednávky.
  Suma - hodnota objednávky.
 • Online - platba kartou vopred priamo na stránke cez systém cardpay.

Spôsob platby si kupujúci určí v procese objednávania. Pri preberaní tovaru na dobierku obdrží kupujúci doklad o úhrade dobierky od kuriéra. Faktúra s vyčíslením kúpnej ceny je kupujúcemu zaslaná e-mailom. Vybrané produkty z nášho sortimentu nie je možné platiť dobierkou. Tento krok sme museli prijať hlavne pre produkty, ktoré ľudia nepreberajú alebo sú vyrábané našou firmou.

Prehľad poštovného a spôsobu doručenia:

Dobierka je spoplatnená sumou 1,5 EUR pre všetky zásielky bez rozdielu výšky objednávky. Ak je vaša objednávka vyššia ako 60 EUR, doručenie je zadarmo. Pozrite si prehľad poštovného podľa jednotlivých dopravcov. Plne rozumieme, že rýchlosť a spoľahlivosť dodania je kľúčovou hodnotou a práve na tomto princípe stojí celý náš logistický tím.

Packeta

Doručenie prostredníctvom dopravcu Packeta je možné pre všetky zásielky do 5kg, ktoré spĺňajú rozmerové limity. Môžete si vybrať doručenie na vami zvolené výdajne miesto Packeta. Výdajné miesta Packeta sú po celom slovensku - pozrite si ktoré výdajné miesto je pre vás najbližie - TU. Doručenie prebieha do troch pracovných dní.

Štandardné poštovné je 2,9 EUR pre objednávky do 60 EUR. Ak je vaša objednávka vyššia ako 60 EUR, doručenie prostredníctvom Packety je zadarmo.

Packeta Domov

Pcketa Domov je jedinečné doručovanie zásielok na akúkoľvek adresu na Slovensku. Doručenie prebieha do druhého pracovného dňa. Svojho kuriéra môžete sledovať online - presne viete kde sa nachádza a kedy vám bude vaša objednávka doručená. Ak sa nenachádzate na adrese, po dohode s kuriérom vám uloží zásielku na najbližšie výdajné miesto. Tam si ju môžete vyzdvihnúť ešte v ten istý deň. Dobierku môžete zaplatiť u kuriéra hotovosťou alebo kartou.

Štandardné poštovné je 3,9 EUR pre objednávky do 60 EUR. Ak je vaša objednávka vyššia ako 60 EUR, doručenie prostredníctvom Packeta Home je zadarmo.

Slovak Parcel Servis

Slovak Parcel Servis (SPS) je kuriérska spoločnosť s doručením do ďalšieho pracovného dňa. Svoju zásielku môžete sledovať TU. Vašu objednávku doručí kuriér priamo k vám na adresu, ktorú ste si zadali ako doručovaciu adresu. 

Štandardné poštovné je 3,9 EUR pre objednávky do 60 EUR. Ak je vaša objednávka vyššia ako 60 EUR, doručenie prostredníctvom SPS je zadarmo.

Slovenská pošta

Slovenská pošta doručuje objednávky prostredníctvom kuriéra nasledujúci pracovný deň. Svoju zásielku môžete sledovať TU.

Štandardné poštovné je 4,5 EUR pre objednávky do 60 EUR. Ak je vaša objednávka vyššia ako 60 EUR, doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty je zadarmo.

Osobný odber

Ak ste zo Žiliny, okolia alebo prechádzate cez Žilinu, svoju online objednávku si môžete prevziať priamo u nás. Vyzdvihnutie tovaru je zadarmo a neplatíte žiadne dodatočné poplatky. Majte na pamäti, že vašu objednávku môžete zaplatiť vopred príkazom, platobnou kartou online alebo priamo na prevádzke v hotovosti alebo cez platobný terminál.

Objednávky pripravíme aj na počkanie, ešte v deň objednania si môžete vašu objednávku vyzdvihnúť v pracovné dni od 7:30-16:00. Ak nás neviete nájsť, prosím kontaktujte nás na tel.č. +421905864140. Nájdete nás tu.

Pokiaľ máte obavy z výberu dopravy alebo vám niečo nie je jasné, nebojte sa nás kontaktovať. S radosťou vám ponúkneme našu radu a pomoc. 

Ku každej objednávke dávame darček

Vkladáme do každej objednávky kúsok našej vďaky a radosti. Veríme, že aj najmenšie gestá môžu byť nositeľmi veľkého významu a preto s láskou pridávame malé prekvapenie ku každému nákupu.

 • Kvalitné testre a vzorky - obdarúvame vás vzorkami a testermi našich top produktov, aby ste mali príležitosť objaviť novinky a skúsiť niečo nové pri každom nákupe.

 • Sezónne prekvapenia - pravidelne meníme výber darčekov v závislosti na sezóne alebo špeciálnych udalostiach, aby ste mohli objavovať aktuálne a sezónne produkty.

Balíme ekologicky

Bioruža má ekologický prístup a preto dbáme na to, ako spracovávame a doručujeme vaše objednávky. Snažíme sa baliť zásielky tak, aby sme znovu využili každý jeden kartón a iný obalový materiál.

 • Znovuvyužitie obalov - sme zastáncami konceptu „zero waste“ a preto sa usilujeme maximalizovať znovuvyužitie kartónov a iných obalových materiálov, ktoré sa dostávajú do nášho podniku.

 • Záchraňujeme kartóny - proaktívne komunikujeme s firmami v našom okolí, aby sme prevzali obalové materiály, ktoré by inak skončili na skládke. Tento prístup nielenže šetrí prostredie, ale aj umožňuje efektívnejšie využitie dostupných materiálov.

Budeme radi, ak podporíte našu snahu opätovného využívanie obalových materiálov. Ak máte firmu, ktorá má zvyškové obalové materiály, ktorých sa potrebujete zbaviť a ste zo Žiliny, neváhajte sa s nami skontaktovať. Radi od vás vezmeme kartóny, krabice alebo výplne, ktoré využívame pri balení produktov do zákazníckych objednávok.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.