Doprava zadarmo nad 45€

Úhrada objednaného tovaru je možná nasledovnými spôsobmi:

  • Dobierkou - v hotovosti pri prevzatí tovaru alebo prostredníctvom platobnej karty priamo u kuriéra.
  • Príkazom - Platba vopred na účet. Tieto údaje sú potrebné pre zrealizovanie platby a zákazník ich obdržíte priamo v e-maile.
    Účet: IBAN SK63 1100 0000 0029 4006 8012
    Variabilné číslo - číslo objednávky.
  • Online - kartou priamo na stránke cez systém cardpay.

Spôsob platby si kupujúci určí v procese objednávania. Pri preberaní tovaru na dobierku obdrží kupujúci doklad o úhrade dobierky od kuriéra. Faktúra s vyčíslením kúpnej ceny bude kupujúcemu poslaná e-mailom.

Prehľad poštovného a spôsobu doručenia:

Doručenie prostredníctvom Packeta je možné pre všetky zásielky do 5kg, ktoré spĺňajú rozmerové limity. Môžete si vybrať doručenie na vami zvolené výdajne miesto Packeta. Výdajné miesta Packeta sú po celom slovensku - pozrite si ktoré výdajné miesto je pre vás najbližie - TU. Doručenie prebieha do troch pracovných dní.

Dobierka je spoplatnená sumou 1,4 EUR pre všetky zásielky bez rozdielu výšky objednávky. Štandardné poštovné je 2,6 EUR pre objednávky do 45 EUR.

Ak Je vaša objednávka vyššia ako 45 EUR, doručenie prostredníctvom Packety je zadarmo

Packeta Domov je jedinečné doručovanie zásielok na akúkoľvek adresu na Slovensku. Doručenie prebieha do druhého pracovného dňa. Svojho kuriéra môžete sledovať online - presne viete kde sa nachádza a kedy vám bude vaša objednávka doručená. Ak sa nenachádzate na adrese, po dohode s kuriérom vám uloží zásielku na najbližšie výdajné miesto. Tam si ju môžete vyzdvihnúť ešte v ten istý deň. Dobierku môžete zaplatiť u kuriéra hotovosťou alebo kartou.

Dobierka je spoplatnená sumou 1,4 EUR pre všetky zásielky bez rozdielu výšky objednávky. Štandardné poštovné je 3,5 EUR pre objednávky do 45 EUR.

Ak Je vaša objednávka vyššia ako 45 EUR, doručenie prostredníctvom Packeta Home je zadarmo.

Slovak Parcel Servis (SPS) je kuriérska spoločnosť s doručením do ďalšieho pracovného dňa. Svoju zásielku môžete sledovať TU. Vašu objednávku doručí kuriér priamo k vám na adresu, ktorú ste si zadali ako doručovaciu adresu. 

Dobierka je spoplatnená sumou 1,4 EUR pre všetky zásielky bez rozdielu výšky objednávky. Štandardné poštovné je 3,5 EUR pre objednávky do 45 EUR. Ak Je vaša objednávka vyššia ako 45 EUR, doručenie prostredníctvom SPS je zadarmo.

Slovenská pošta doručuje objednávky prostredníctvom kuriéra nasledujúci pracovný deň. Svoju zásielku môžete sledovať TU.

Dobierka je spoplatnená sumou 1,4 EUR pre všetky zásielky bez rozdielu výšky objednávky. Štandardné poštovné je 4,5 EUR pre objednávky do 45 EUR. Ak Je vaša objednávka vyššia ako 45 EUR, doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty je zadarmo.

Ak ste zo Žiliny, okolia alebo prechádzate cez Žilinu, svoju online objednávku si môžete prevziať priamo u nás. Vyzdvihnutie tovaru je zadarmo a neplatíte žiadne dodatočné poplatky. Majte na pamäti, že vašu objednávku môžete zaplatiť vopred príkazom, platobnou kartou online alebo priamo na prevádzke. Platba na prevádzke je možná len v hotovosti

Objednávky pripravujeme na počkanie, ešte v deň objednania si môžete vašu objednávku vyzdvihnúť v pracovné dni od 7:30-16:00. Ak nás neviete nájsť, prosím kontaktujte nás na tel.č. +421905864140.