Doprava zadarmo nad 45€
Neviete si s niečím rady?
Náš odborník Vám poradí
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka

Aromaterapia je holistická liečebná prax, ktorá využíva prírodné rastlinné extrakty a bio esenciálne oleje na podporu fyzickej, duševnej a emocionálnej pohody. Je založená na myšlienke, že vdychovanie vôní určitých rastlín a olejov môže stimulovať limbický systém, čo je časť mozgu, ktorá je zodpovedná za emócie, spomienky a správanie. Aromaterapia sa bežne používa na zmiernenie stresu, úzkosti a depresie, ako aj na zlepšenie kvality spánku a…

Zobrazit více
Zobraziť filtre
Ako sa vyrábajú kvetinové vody?

Ako sa vyrábajú kvetinové vody?

Spoznajte silu kvetín na vlastnej pleti a využite všetky cenné látky, ktoré nám príroda ponúka. Kvetinové vody prinášajú okamžitý pocit osvieženia a upokojenia pokožky, ktorú navyše príjemne navoňajú, a hravo vás zbavia stresu, únavy či akné.

Esenciálne oleje do každej domácnosti

Esenciálne oleje do každej domácnosti

Esenciálne oleje - prírodné produkty, ktoré boli celé stáročia základom liečby ľudských chorôb v mnohých kultúrach po celom svete. Uplatnenie našli aj v medicíne, kozmetike, parfumérstve či potravinárskom priemysle. 

Dokážu podporiť naše fyzické aj psychické zdravie. Mnohé sú vďaka svojim antimikrobiálnym vlastnostiam využiteľné aj ako prírodné dezinfekčné prostriedky v domácnosti.

Esenciálne oleje sú jednoduchým a cenovo prijateľným spôsobom, ako sa spojiť s krásou prírody na mieste, ktoré nazývame domovom.