Doprava zadarmo nad 60 €

Vernostný systém

Vitajte, na našom eshope s prírodnou a BIO kozmetikou!

Počuli ste už o našom vernostnom programe? Je to pre nás spôsob, ako vám poďakovať za vašu objednávku, lojalitu a za vašu spätnú väzbu na zakúpené produkty.

Náš program vás odmeňuje za každé hodnotenie, ktorý urobíte, dokonca aj za slovné hodnotenie. Budete získavať body, ktoré majú finančnú hodnotu a je možné ich použiť pri ďalšej objednávke.

Vieme, že máte veľa možností, pokiaľ ide o to, kde nakupujete, preto sa chceme uistiť, že viete, ako veľmi si vás vážime. Zapojte sa do nášho vernostného programu ešte dnes a začnite zarábať odmeny za to, čo už máte radi – nakupovanie u nás.

Čo je to vernostný program?

Vernostný program používame pre našich zákazníkov, aby s nami pokračovali pri nakupovaní, poskytovaním odmien vo forme cashbacku. Program ponúka body zákazníkom, ktorí uskutočnia nákupy a zapoja sa do hodnotenia zakúpených produktov, ako napríklad slovným hodnotením alebo hviezdičkovaním produktov.

Odmeny vo forme bodov je potom možné upratniť ako zľavu pri ďalšom nákupe. Vernostný program je pre nás spôsobom, ako si vybudovať dlhodobý vzťah s vami, naším zákazníkom. 

Ako funguje vernostný program?

Za každé hodnotenie produktu hviezdičkami u nás dostanete 1 bod, za slovnú recenziu od nás zákazník získa 2 body.

Hodnota jedného bodu je 0,2€. Svoje body si viete uplatniť priamo v nákupnom košíku a platnosť bodov je 180 dní.

Ako si uplatním svoj cashback?

Svoje body môžete vymeniť za zľavu k nákupu po prihlásení do svojho účtu, priamo v procese nakupovania. Výsledná zobrazená suma je po odrátaní sumy za nazbierané vernostné body. Majte prosím na pamäti, že platnosť vernostných bodov je 180 dní, po uplynutí tejto doby nie je možné vernostné body využiť. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@bioruza.sk alebo na tel.č.: +421 905 864 140.

Pozrite si najčastejšie pokladané otázky