Doprava zadarmo nad 60 €

Novinky


Zapojte sa a objavte krásu so značkou Luminous Rose

Zapojte sa a objavte krásu so značkou Luminous Rose

Získať vzorky prostredníctvom nášho dotazníka je príležitosťou pre všetkých, ktorí túžia po kvalitnej a personalizovanej starostlivosti o pleť. Využite túto jedinečnú príležitosť a objavte produkty, ktoré vám pomôžu zvýrazniť vašu prirodzenú krásu.


Súťaž - Hľadaj Ružu

Súťaž - Hľadaj Ružu

Obľúbená súťaž je späť. Hľadajte ružu od 28.4-30.4.2023 na našom webe a vyhrajte.


Rozdávame vzorky kozmetiky - ukončené

Rozdávame vzorky kozmetiky - ukončené

Radi by sme predstavili výhodu nášho eshopu - rozdávame vzorky kozmetiky. Táto limitovaná akcia vám umožní vyskúšať si nové produkty bez nutnosti ich kupovať v skúšobnej veľkosti. Vzorky sú zadarmo.


EMANI dekoratívna kozmetika súčasnosti

EMANI dekoratívna kozmetika súčasnosti

Prémiová 100% vegánska dekoratívna kozmetika z USA Californie, ktorá nielen ideálne kryje nedostatky pleti, ale aj zlepšuje pleť a zvýrazňuje jej prirodzenú krásu.


Darčeky k objednávkam

Darčeky k objednávkam

Vzorky sú skvelým spôsobom, ako môžu zákazníci vyskúšať nové kozmetické produkty bez toho, aby sa zaviazali k nákupu produktu v plnej veľkosti. Preto našim zákazníkom posielame vzorky kozmetických produktov ku každej objednávke.


Detské EKO plienky - NOVINKA - Wooden Spoon

Detské EKO plienky - NOVINKA

Woopies sú plienky novej generácie, značky Wooden Spoon a sú inšpirované všetkými matkami, ktoré neustále hľadajú ekologické riešenie v mene zdravších detí a čistejšej planéty.


Testujte našu kozmetiku ZADARMO

Testujte našu kozmetiku ZADARMO

Chcete testovať našu kozmetiku? Máte jedinečnú príležitosť testovať kozmetiku každý mesiac. Stačí sa pridať do našej FB skupiny.


laSaponaria

laSaponaria

LaSaponaria je talianska prírodná kozmetika, ktorá vznikla pred viac ako 10 rokmi. Kozmetika nádherne vonia, vyrába sa z tých najkvalitnejších surovín a zároveň pomáha. Značka podporuje lokálnych farmárov a zameriava sa na rôzne sociálne projekty.


Vzorky zadarmo

Rozdávame vzorky WoodenSpoon

E-shop bioruza.sk pre vás pripravil jedinečné testovanie opaľovacej kozmetiky WoodenSpoon úplne zadarmo.

Ďalej