Novinka Bio

0767

Nie je na sklade

11,50 € s DPH

ks

100% BIO tamanový olej lisovaný za studena. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Tamanový olej 100% Bio Alteya 50 ml

Tamanový olej je za studena lisovaný z rastliny Calophyllum Inophyllum, tiež označovaný ako „zelené zlato“, je storočný liek na rôzne kožné a vlasové ochorenia. Stimulačný olej môže podporovať jasnosť a pružnosť pokožky, vďaka čomu bude pleť vyzerať mladšia a jemnejšia. Tiež hydratuje suché, poškodené vlasy a používa sa na podporu ich rastu a vitality. V čistej forme sa využíva na vyživenie, hydratáciu a obnovenie suchej, bez života zrejúcej pokožky, na upokojenie vyrážok, na podporu hojenia jaziev a prevenciu strií. Ošetrenie vlasov - na obnovenie prirodzeného lesku vlasov a na boj proti infekciám pokožky hlavy taktiež aj ako balzam na suché kutikuly a nechty.

Komponenty: kakaové maslo - 48%; bambucké maslo - 25%; olej z kamélie - 8%; včelí vosk - 7%; avokádový olej - 5%; tamanový olej - 5%; vitamín E - 0,5%; citrónový éterický olej - 1,5%; éterický olej ylang-ylang - 1%.

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo výskytu priameho tepla alebo slnečného žiarenia. Ak sú teploty v letných mesiacoch príliš vysoké, môžete ho skladovať v chladničke. Upozorňujeme, že je potrebné vybrať produkt z chladničky 12 hodín pred použitím, aby sa olej mohol prirodzene prispôsobiť izbovej teplote.

Špeciálne bezpečnostné opatrenia: Dôrazne odporúčame pred prvým použitím vykonať test na vnútornej časti ramena, aby ste skontrolovali citlivosť. Typickým časovým rámcom na vykonanie testu je 48 hodín. Jednotlivci alergickí na orechy by sa mali vyhnúť používaniu tamanového oleja.

*Účinky oleja sú vedecky a klinicky dokázané. Výsledky boli určené na základe používania dvakrát denne

Tamanový olej 100% Bio Alteya 50 ml je certifikovaný ako bio produkt.

Vyrobené z 100 % organických zložiek overených Ceres GmbH (USDA NOP)

Certifikáty a ocenenia:

  • UNaTrue Certified Organic
  • Vegan (Vegánske  - čisto rastlinná strava bez živočíšnych produktov)
  • No Animal Testing (Bez testovania na zvieratách), 
  • Non-GMO (Bez geneticky modifikovaných látok), 
  • Gluten-free (neobsahujú lepok) 

Alteya organics

Alteya organics

08. 08. 2017

Alteya Organics

Alteya organics je výrobca certikovanej bio kozmetiky. Všetky výrobky sú certifikované v amerike, so svetoznámim certifikátom USDA. Veľa-krát produkty Alteya Organics vyhravajú medzinarodné ocenenia od bio kozmetických časopisov a organizácií.

Certifikáty a ocenenia:

  • UNaTrue Certified Organic USDA
  • Vegan (Vegánske  - čisto rastlinné produkty bez živočíšnych produktov),
  • No Animal Testing (Bez testovania na zvieratách), 
  • Non-GMO (Bez GMO - geneticky modifikovaných látok), 
  • Gluten-free (bezlepkové – neobsahujú lepok) 

Kontaktujte nás!