doprava zdarma

Bio

511

Certifikáty

Na sklade

59,99 € s DPH

ks

Organicky certifikované regeneračné sérum na báze komplexu Bio Damascena™, stimuluje bunkovú regeneráciu bez použitia škodlivých chemikálií, využíva silné bioaktívne zložky na zlepšenie prirodzenej žiarivosti a dosiahnutie jasnejšej a mladšie vyzerajúcej pokožky. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Regeneračné pleťové sérum Bio Damascena 30ml

Organicky certifikované vyživovacie sérum na báze komplexu Bio Damascena™, ktorý revitalizuje, posilňuje a vyživuje suchú, poškodenú alebo starnúcu pokožku tým, že zvyšuje obnovu buniek a poskytuje pokožke nevyhnutné živiny, ktoré okamžite zlepšujú celkové zdravie a vzhľad pokožky.

Bio Damascena™ - komplex obnovy pokožky je prelomom v oblasti vedy o kráse. Ide o kombinácia organických esenciálnych olejov a výťažkov v kombinácii s nenahraditeľnou kvalitou organického bulharského ružového oleja, ktorý je špeciálne získaný destiláciou s parou s cieľom zachovať maximálnu účinok. Náš komplex Bio Damascena™ zlepšuje odolnosť pokožky voči environmentálnym faktorom, spomaľuje proces starnutia, zlepšuje čistotu pokožky, omladzuje a zjemňuje jej textúru.

Fytokomplex proti starnutiu obsahuje ružový olej, extrakt z bielych hľuzoviek a morské bioaktívne látky. Pomáha stimulovať syntézu kolagénu a elastínu, znižuje vrásky a škvrny

Odporúčané pre všetky typy pokožky, najmä pre suchú, starnúcu, poškodenú.

Určené na vyživenie, zníženie výskytu jemných vrások, regeneráciu.

Vyživovacie pleťové sérum obsahuje:

Organický BIO ružový olej Rosa Damascena :

osviežuje, vyživuje a upokojuje  celú pokožku a pleť. Bojuje proti voľným radikálom, stimuluje produkciu kolagénu a pomáha spomaľovať procesy starnutia. Má tonizujúci a adstringentný (sťahujúci) účinok na kapiláry, ktoré sa nachádzajú tesne pod povrchom kože. Pokožka sa stáva žiarivá a očarujúca.

Biela hľuzovka: 

zlepšuje elasticitu pokožky o 35 %, poskytuje dlhodobú hydratáciu o 48 %, pomáha znižovať vrásky až o 12,8%. Už po jednom použití dodáva výplňový efekt pleti.

Kolagénový BioAktiv Komplex:

kombinácia rôznych výťažkov rias v boji proti vráskam a nerovnostiam pokožky. Po 15 minútach od aplikácie sa vrásky takmer okamžite naplnia. Chráni pred voľnými radikálmi a stárnutím. Regeneruje a zvyšuje kolagén a elasticitu. Veľmi výrazne pomáha znížiť povrch a hĺbku vrások

Aplikácia:

Jemne aplikujte sérum do tváre. Jemná masáž optimalizuje vstrebávanie, zlepšuje cirkuláciu a zvyšuje účinok aromaterapie. Použite na pleť po vyčistení, tonizácii, hydratácii a vyživení. Aplikujte na oblasť tváre, krku a dekolt.

Doporučený postup pri nanášaní séra:
Dôkladne si očistite tvár a ruky.
Krok 1 - krk: Zdvihnite bradu nahor a  zľahka masírujte krk smerom nahor - od kĺbovej kosti až po spodnú časť brady.
Krok 2  - brada: Začnite od stredu pod bradou, presuňte ukazovák a stredný prst pod čeľusť, smerom von k ušiam.
Krok 3 - ústa: Pri krúživom pohybe vyvíjajte tlak a masírujte bradu v okolí úst, pozdĺž dolného okraja smerom von a nahor.
Krok 4 - líca: Postupujte smerom od kútikov úst k ušiam. 
Krok 5 - nos: Začnite jemnou masážou v oblasti nosa pri nosných dierkach pohybmi dopredu a dozadu. Potom priložte ukazováky prstov po stranách nosa a postupujte v nanášaní na nosnom moste.
Krok 6 - oči *: V oblasti okolo očí nanášajte a masírujte smerom od mosta nosa k obočiu. Jemne zatlačte spánky a postupujte naspäť popod oči.
Krok 7 - čelo: Nanášajte sérum od stredu čela postupne až k vašim spánkom. Skončite miernym stlačením na spánkoch. Priložte oba ukazováky prstov na mostík nosa a urobte krátke, pevné ťahy nahor.
Krok 8 - Radujte sa a relaxujte!

* Použite Bio Damascena™ obnovujúce očné sérum

Zloženie:

Distilled Thermal Water, Glycerin, Aloe Barbadensis(Leaf)Powder, IsoamylLaurate, GlycerylCaprylate, Xanthan Gum, Bisabolol, Hydrolyzed Algin, Hydrolyzed Varbascum Thapsus Flower, Kaolin, Rosa Damascena Flower Extract, Glyceryl Undecylenate, Tuber Magnatum Extract, citric Acid, Rosa Damascena(Rose) Flower Oil, Alteromonas Ferment Extract, Sodium Benzoate, Potasssium Sorbate, Geraniol, Linalool, Eugenol, Citronellol

*Certifikované ako BIO

Pleťové sérum je certifikované ako bio produkt.

Vyrobený z 100 % organických zložiek overených Ceres GmbH (USDA NOP)

Suroviny sú vypestované BIO z ekologického organického poľnohospodárstva

Certifikáty a ocenenia:

  • UNaTrue Certified Organic
  • Vegan (Vegánske  - čisto rastlinná strava bez živočíšnych produktov)
  • No Animal Testing (Bez testovania na zvieratách), 
  • Non-GMO (Bez genetickymodifikovaných látok), 
  • Gluten-free (neobsahujú lepok) 
Alteya organics

Alteya organics

08. 08. 2017

Alteya Organics

Alteya organics je výrobca certikovanej bio kozmetiky. Všetky výrobky sú certifikované v amerike, so svetoznámim certifikátom USDA. Veľa-krát produkty Alteya Organics vyhravajú medzinarodné ocenenia od bio kozmetických časopisov a organizácií.

Certifikáty a ocenenia:

  • UNaTrue Certified Organic USDA
  • Vegan (Vegánske  - čisto rastlinné produkty bez živočíšnych produktov),
  • No Animal Testing (Bez testovania na zvieratách), 
  • Non-GMO (Bez GMO - geneticky modifikovaných látok), 
  • Gluten-free (bezlepkové – neobsahujú lepok) 

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 1