Doprava ZADARMO nad 45€
Šípkový olej extra BIO SALOOS Naturcosmetics 20ml
Šípkový olej extra BIO SALOOS Naturcosmetics 20ml
Novinka Bio

Šípkový olej extra BIO SALOOS Naturcosmetics 20ml

SALOOS Naturcosmetics

Luxusná starostlivosť o zrelú pleť v podobe bio šípkového oleja poskytne vašej pleti len to najlepšie. Šípkový olej sa postará nielen o jemné vrásky, ale aj pigmentové škvrny, jazvičky po akné alebo chirurgickom zákroku a popáleniny. Zbavte sa nedostatkov pleti, ktoré vám znepríjemňujú život, rýchlo a jednoducho. Regeneračný šípkový olej sa o vašu pokožku postará zdravým a hlavne šetrným spôsobom. Viac info

Na sklade 1 - 5 ks, odosielame do 24 hodín
7,94 €
ks
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

Šípkový olej extra BIO SALOOS Naturcosmetics 20ml

Špeciálny bio olej s vysokým obsahom karotenoidov na luxusnú starostlivosť o zrelú pleť. Vynikajúci na vrásky, zahojené jazvy a popáleniny, skvele hydratuje a vylepšuje zdravý vzhľad pokožky. Vďaka šetrnej extrakcii má príjemnú šípkovú vôňu a sýtu farbu, ktorá zvýrazňuje a zjednocuje farebný tón pleti.

Obsahuje mastné kyseliny, ktoré podporujú stavbu buniek, vitamíny aktívne podporujúci tvorbu kolagénu a vyšší podiel karotenoidov bojujúcich s pigmentovými škvrnami. Pokožku zanecháva zamatovo hebkú.

Obsiahnuté karotenoidy dodávajú oleju typické sýto oranžové zafarbenie, vďaka ktorému sa pleť zároveň aj veľmi jemne tónuje a zjednocuje jej prirodzený odtieň. Tónovanie pleti je veľmi jemné.

Vlastnosti šípkového oleja:

  • účinný na jemné vrásky,
  • zosvetľuje pigmentové škvrny,
  • na zahojené jazvy či popáleniny,
  • vhodný pre všetky typy pleti - najmä zrelá, citlivá až problematická

Extrakcia CO2 dosahuje vyššiu čistotu extraktov– hlavne zbavuje extrakt prípadných ťažkých kovov obsiahnutých v surovine a herbicídov a pesticídov používaných často pri pestovaní. Extrakt takéto látky neobsahuje, pretože nie sú v CO2 rozpustné. Extrakcia CO2 prebieha pri nižších a stabilných teplotách väčšinou pri teplotách do 50 °C, zatiaľ čo pri lisovaní za studena je možné dosiahnuť nízkej teploty len v začiatočnej fáze lisovania – následne sa teploty vplyvom trenia a tlaku zvyšujú.

Použitie

Niekoľko kvapiek oleja vmasírujte do vopred vyčistenej a navlhčenej pokožky. Olej môžete použiť na bežnú dennú a nočnú aplikáciu namiesto krému, či séra alebo sa môže riediť s inými olejmi. Vhodný pre pleť aj pokožku celého tela.

Čistý prírodný bioprodukt bez konzervačných a syntetických vonných látok.

Zloženie

100% bio šípkový olej extrahovaný pomocou CO2.

Typ pokožky normálna, zmiešaná, mastná, suchá, citlivá, zrelá, problematická
Konzistencia olej
Pre časti tela tvár, telo