Doprava ZADARMO nad 45€
Horčíkový olej SALOOS Naturcosmetics 50ml
Horčíkový olej SALOOS Naturcosmetics 50ml
Novinka Bio

Horčíkový olej SALOOS Naturcosmetics 50ml

SALOOS Naturcosmetics

Horčíkový olej, vďaka jednoduchej aplikácií prostredníctvom spreju a rýchlemu nástupu účinku, dokáže zmierniť únavu a bolesť vašich svalov. Ak potrebujete svojmu organizmu dodať extra rýchlu dávku horčíka, potom je horčíkový olej v spreji od SALOOS tá najlepšia voľba. A keďže je horčík minerál, ktorý pôsobí na optimálne fungovanie nervovej a svalovej sústavy, pomôže vám nielen pri fyzickej ale aj psychickej záťaži! Viac info

Na sklade 1 - 5 ks, odosielame do 24 hodín
8,15 €
ks
Neviete si s niečím rady? Náš odborník Vám poradí

Horčíkový olej SALOOS Naturcosmetics 50ml

Horčíkový olej (Magnéziový olej) z prírodného zdroja morského dna Zechstein je určený na dermálnu aplikáciu na pokožku. Olej je vhodný na namáhané časti pokožky tela nad veľkými kĺbmi. Kozmetická masáž pozitívne prispieva ku zníženiu únavy a vyčerpania.

Horčík je kľúčový pre normálnu funkciu svalov, produkciu energie a schopnosť tela detoxikovať. Reguluje prenos podnetov do svalov a nervov, čím podporuje bezproblémové fungovanie celého svalového aparátu. Čistý prírodný produkt. Bez konzervačných a syntetických vonných látok

Prijímanie horčíka cez pokožku je oveľa efektívnejšie a rýchlejšie ako potravou, prípadne výživovými doplnkami. Vtieraním oleja do pokožky sa nemôžete predávkovať, telo si vždy vezme toľko, koľko potrebuje a horčík sa jednoducho dostane na tie správne miesta.

Použitie

Na vybrané časti tela naneste ráno a večer 5 - 20 strekov podľa potreby a zľahka vmasírujte do pokožky. Nechajte vstrebať. Po aplikácii sa môže objaviť jemné brnenie pokožky či začervenanie, ktoré je prechodné.

Upozornenie

Prípravok je vhodný na používanie aj v období tehotenstva a kojenia. Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte v oblasti očí, na čerstvo oholené oblasti či poranenú pokožku.

Zloženie

Aqua, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potasium Chloride, Magnesium Suplhate, Calcium Chloride

Typ pokožky normálna, zmiešaná, mastná, suchá, citlivá, zrelá, problematická
Konzistencia olej
Pre časti tela tvár, telo