(8)

Akcia - 15%

800

Certifikáty

Na sklade

25,42 € s DPH

29,90 €

4,48 € s DPH (15%)

ks

Jedinečný bioaktívny morský kolagén na podporu krásy a celkovú vitalitu organizmu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

collalloc - 100% Bioaktívny morský kolagén -  30 dávok

Bioaktívny morský kolagén collalloc je výnimočný výrobok, v ktorom sa spája sila a čistota prírody. Je ľahko rozpustný vo vode alebo v obľúbenom nápoji ráno aj večer pred spaním.

Kolagén má v ľudskom tele dôležitú úlohu. Je to významná stavebná bielkovina, ktorá sa vyskytuje vo väčšine tkanív - v pokožke, chrupavkách, kĺboch, kostiach a i. Ovplyvňuje kvalitu vlasov, nechtov a zubov. Funkcia kolagénu v tele nie je len o zabezpečení krásnej pokožky, výborne pôsobí na pohybový aparát, pri bolestiach kĺbov a jeho regeneračné vlasnosti ocenia aj športovci. Collalloc urýchľuje metabolizmus, podporuje účinky diét, ochraňuje tráviaci trakt a výrazne podporuje celkovú imunitu organizmu.

Telo si kolagén v dostatočnej miere tvorí len do určitého veku. Od 25 rokov jeho produkcia klesá a po 40 je na úplnom minime. To sa môže prejaviť nepríjemnými bolesťami kĺbov, existenciou vrások a celkovo horším vzhľadom. Zaraďte kolagén do vášho jedálnička a predĺžte si mladosť. Budete sa cítiť lepšie a bude to na vás vidieť.

Použitie:

Obsah sáčku nasypte do pohára a zalejte 2dl vody. Namiesto vody môžete použiť obľúbený studený nápoj. Nechajte 5 minút rozpustiť a ak je potrebné môžete premiešať. Vhodné k pitiu ktorúkoľvek dennú hodinu.

Užívanie:

Jedno balenie odpovedá mesačnej dávke, ktorá je vhodná na krátkodobé dosiahnutie výsledkov aj dlhodobej starostlivosti o telo. Doporučená je trojmesačná zahájovacia kúra na dennej báze. Po trojmesačnej kúre je možné prípravok aj naďalej užívať denne alebo si môžete zvoliť vlastný režim.

28. 05. 2019, 21:47

Kolagén som skúšala piť mesiac a asi po troch týždňoch som spozorovala aj výsledky. Pleť je žiarivá a zmiznú aj jemné vrásky. Určite je lepšie dať si ... viac

viac

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (1) Nie (0)

31. 05. 2019, 22:32

Prirodny uzasny uz po dvoch tyzdnoch vidiet vysledky hlavne na vlasoch prestali mi tak padat

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (1) Nie (0)

18. 06. 2019, 12:56

Úžasný výrobok. Už vidím prvé výsledky.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

20. 10. 2019, 18:10

žiadne

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!