DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Bulharské delikatesy

Sila a vlastnosti prírodného ružového oleja ukrytého v lupeňoch nespochybniteľnej kráľovnej kvetov - bulharskej ruže - sú známe už od staroveku. Po stáročia sa ružový olej používa na ošetrenie, harmóniu, romantiku a potešenie. Pre svoje zázračné pôsobenie na ľudský organizmus je tento vzácny olej široko používaný v kozmetike, parfumérii, farmácii a svoje čestné miesto má aj v kulinárstve.

Bio Fresh Ltd. verí v dvojitú silu krásnej pleti – silu, ktorá pramení v spokojnosti s tým, že sa vám páči váš odraz v zrkadle, a silu z pocitu pohodlia vašej pokožky. Vzhľad pokožky je odrazom života, ktorý vedieme. Na jej stav vplýva množstvo faktorov – dedičnosť, toxíny, environmentálny stres, výživa, hormonálne a metabolické zmeny. Kombinácia týchto faktorov vedie ku kumulatívnym zmenám v štruktúre, funkcii a vzhľade.

Nutrikozmetické produktyprodukty pre zdravie;

  • užívajú sa vnútorne
  • obsahujú kombináciu cielených živín
  • pôsobia preventívne, liečivo a skrášľujúco na pokožku, vlasy a nechty

Moderným a zodpovedným prístupom je kombinácia nutrikozmetiky (užívanej vnútorne) s tradičnou kozmetikou (aplikovanou lokálne) na dosiahnutie celkového a efektívneho skrášľujúceho účinku. Bulharská ruža Damascena je vzácna– ružový olej je jedným z najcennejších esenciálnych olejov, ktorý nám dodáva vôňu, pokoj a čistotu.

Na výrobu jedinej kvapky sa musia spracovať tisíce kvetov. Jedinečné vlastnosti ružového oleja a ružovej vody, známe už od staroveku, sa úspešne využívajú pri výrobe kozmetiky a liečiv, v potravinárstve a nutrikozmetike.

Pri perorálnom podaní ružové produkty tonizujú telo, stimulujú imunitný systém a priaznivo pôsobia na pokožku. Inovatívne využitie parfumácie predstavuje jedlo s obsahom ružového oleja – vonné molekuly prijaté vnútorne sa uvoľňujú cez pokožku.