Doprava zadarmo nad 35 €

 Yogurt of bulgaria

Určite Vás neprekvapí, že momentálne sú v móde v kozmetike tie najextravagantnejšie zložky. Ukazuje sa, že najhľadanejšie a  najatraktívnejšie sú zložky jednoduché, prírodné a také, ktoré svoje účinky na zdravie, krásu a mladosť dokazujú od dávnych čias. To platí najviac pre prírodné produkty, ktoré stvorila príroda a ani jedna súčasná technológia nevie ponúknuť nič lepšie a dokonalejšie. Rad probiotickej bulharskej kozmetiky „YOGHURT OF BULGARIA“ je založený na princípe „najlepšia novinka je zabudnutá stará...“, spája vo svojom zložení dva najunikátnejšie svetové prírodné elixíry: bulharský jogurt a  bulharský ružový olej, ktoré sú vizitkou Bulharska a vo svete sú určite známejšie ako Čierne more. Ide o jedinečnú kombináciu prírodných aktívnych zložiek podporujúcich zdravie, mladosť a krásu každej pleti, pokožky, organizmu

 „Lactobacillus Bulgaricus“

je špecifický druh kyslo-mliečnej baktérie, ktorá sa od iných probiotických baktérií odlišuje tým, že je rastlinného pôvodu, nachádza sa len na území Bulharska v rastlinách, v mlieku a  v mliečnych výrobkoch z neho. Mimo Bulharska dochádza k jej mutácii a zastaveniu jej rozvoja. Dôvodom, prečo je to tak je fakt, že táto oblasť  Európy nebola v posledných ľadových dobách zaľadnená, čo umožnilo zachovanie unikátnych rastlín a  mikroorganizmov, ktoré nikde inde vo svete nie je možné nájsť. Pri dnešných klimatických, sociálnych a  kultúrnych podmienkach nie je možné tento vývojový proces zopakovať, a  preto baktéria „Lactobacillus Bulgaricus“ a  jej unikátne liečebné vlastnosti sú jedinečným svetovým bohatstvom. Dlhoročné tradície zdedené po Trákoch, potvrdené vedeckým výskumom dovoľujú vytváranie súčasných nových probiotických doplnkov výživy a  kozmetiky. „Lactobacillus Bulgaricus“ sa získava z koreňa a  kôry duba, z kvetu Bulharskej Ruže (Rosa Damascena), z Kristovho tŕňa (Paliurus aculaetus). Stravou sa dostáva do hrubého čreva, kde sa rýchlo množí a  za niekoľko hodín dosahuje stovky miliónov baktérií v grame hmoty. Stravou, jeho konzumáciou je potrebné ho dodávať do organizmu pravidelne, inak sa po 10-15 dňoch v organizme nenachádza.

Výhody:

V prírode sa „Lactobacillus Bulgaricus“ nevyskytuje samostatne, ale len pri kyslo-mliečnej fermentácii v spolupráci s iným druhom baktérie (Streptococcus thermophilus), kde dochádza k „ich spolupráci “, ktorá má veľký vplyv aj na ostatné zúčastnené probiotické baktérie, a tým vznikajú mimoriadne užitočné, silné a ozdravujúce efekty na organizmus človeka:

 • protirakovinové
 • antibakteriálne 
 • detoxikačné
 • imunostimulačné

Kozmetika

Dôkazy o blahodarných účinkoch bulharského jogurtu na mladosť a ľudské zdravie dali základ komplexnému výskumu jeho vplyvu aj na ľudskú pleť a  pokožku pre udržanie jej zdravia, vitality a krásy, a preto boli do novej kozmetickej série „YOGHURT OF BULGARIA“ zakomponované tieto substancie:

„YOGHURT DERMAL RESPIRATORY FACTOR“

ferment, syntetizovaný zo stimulovaných živých buniek baktérie „Lactobacillus bulgaricus“ a  izolovaný z nich najmodernejšími technologickými procesmi. Pôsobí ako silné probiotikum, ktoré stimuluje syntézu kolagénu, zvyšuje absorpciu kyslíka a zlepšuje bunkové dýchanie až o 115 %, takže bunky zvyšujú svoje energetické rezervy, ktoré potrebujú na boj s agresormi vonkajšieho prostredia a následným starnutím.

„YOGHURT HYDROLYZATE“ 

obsahuje nezameniteľný jogurtový proteín v hydrolyzovanej forme. Proces hydrolýzy zlepšuje jeho funkčné a nutričné vlastnosti. Počas 30-denného in vivo testu prípravku s 5 % „YOGURT HYDROLYZATE“ sa dokázalo 12 %-né zvýšenie hydratácie pokožky.

Kozmetická línia „YOGHURT OF BULGARIA“

zahŕňa komplexnú starostlivosť o zdravie, pleť a celú pokožku, kde každý produkt pôsobí v synergii s ostatnými a ktoré navzájom zvyšujú účinky aktívnych látok. Kozmetická línia „JOGHURT OF BULGARIA“ sa vyznačuje príjemnou sviežou vôňou.

Kozmetika je klinicky testovaná.

Séria kozmetiky „YOGHURT OF BULGARIA“ je:

 • Bez parabénov
 • Bez syntetických farbív 
 • Bez alkoholu
 • Bez ropných produktov
 • Bez genetický modifikovaných organizmov
 • Obsahuje iba pôvodnú baktériu „LACTOBACILLUS BULGARICUS“. 
 •  Vynikajúco tolerovanou pleťou
 • Potešenie pre zmysli