DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Zdravá výživa - Objem - 500 g

V kategórii "Zdravá výživa" nájdete rôzne druhy potravín a nápojov. Vybrať si môžete naše sušené ovocie, ktoré je dokonalou voľbou pre zdravšie maškrtenie. Lyofilizované ovocie je unikátne vďaka procesu mrazeného sušenia, ktorý umožňuje zachovať všetky dôležité vitamíny a minerály, čím je ideálnou súčasťou výživného snacku alebo zdravého raňajkového müsli.

Ovocie a plody obalené v jemnej čokoláde vytvárajú perfektnú harmóniu chutí a sú sladkou odmenou pre tých, ktorí si chcú pochutnať na niečom sladkom. Ponúkame rôzne kombinácie, kde každý kúsok dopĺňa kvalitná čokoláda.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

V našej ponuke nájdete aj široký výber kokosových nápojov, ktoré osviežia vaše telo a dodajú mu potrebné živiny. Pre milovníkov čajov sme pripravili široký sortiment, ktorá zahŕňa bylinné, ovocné a korenisté čaje. Tieto čaje sú nielen lahodné, ale majú aj mnohé zdravotné prínosy, vrátane podpory imunity a zlepšenia trávenia.

Naše bylinky a korenia sú ideálne pre každého kuchára, ktorý chce svoje jedlá nielen ochutiť, ale aj obohatiť o prírodné zdravotné benefity. Starostlivo vyberáme len tie najlepšie zdroje, aby sme vám mohli priniesť pravú chuť a kvalitu priamo do vašej kuchyne.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.