Doprava ZADARMO nad 35€
starostlivosť o detskú pokožku

Starostlivosť o detskú pokožku

Koža je najväčší orgán v tele, preto je nevyhnutné naučiť dieťa niekoľko dôležitých rád, ako si udržať zdravú pleť. Zavedenie pevnej rutiny starostlivosti o pleť pomôže predísť v budúcnosti niektorým problémom. Deti sú neustále vystavované veľkému množstvu nečistôt a choroboplodných zárodkov, preto je dôležité, aby sa naučili, ako sa správne starať o svoju pokožku. Skorý začiatok zabezpečí, že sa o svoju pokožku budú starať aj do dospelosti. 

Overené postupy pri recyklácií kozmetiky

Overené postupy pri recyklácií kozmetiky

Kozmetické obaly zaberajú asi 1/2 celého priestoru skládky. Každý rok je vyrobených viac ako 120 miliárd kusov obalov. Čo so všetkými tými kozmetickými obalmi? Ako môžeme ako nakupujúci znížiť zaťaženie skládky?

Alteya Organics

Alteya Organics. Vedeli ste, že..?

Výťažky z ruží sa v kultúrach používajú celé desaťročia. Vďaka svojej aromatickej vôni, kompatibilite s každým typom pleti a mnohým výhodám sú dodnes široko používané. Populárny predstaviteľ, Alteya Organics, sa pozornosti teší u mnohých pravidelných užívateľov, ale sú aj takí, ktorí s ružovými produktami ešte len začínajú, alebo im zatiaľ nevenovali pozornosť. Za pozornosť však rovnako stojí ich pestrá škála najrôznejších organických rastlinných extraktov, olejov a bylín.

Zubná starostlivosť NORDICS a zoznam zakázaných zložiek

Zubná starostlivosť NORDICS a zoznam zakázaných zložiek

Nordics sa zameriava na vytváranie lepších príležitosti pre každého, aby si každý mohol dovoliť kúpiť vysokokvalitné výrobky ústnej starostlivosti. Preto povedali „nie“ niektorým z najbežnejšie používaných kozmetických prísad a vydali sa na dlhú, ale oveľa uspokojivejšiu cestu čistých etikiet.

Ako upokojiť podráždenú citlivú pokožku?

Ako upokojiť podráždenú citlivú pokožku?

Citlivá pokožka reaguje veľmi ľahko na množstvo faktorov, ako je počasie, produkty alebo hormóny. Reakcie sa môžu líšiť od ľahkého podráždenia cez začervenanie, suchosť pokožky až po väčšie problémy, ako je rosacea a olupovanie pokožky. Zapálená citlivá pokožka sa môže použitím nesprávnych výrobkov zhoršiť. Ďalej stav pleti môžu zhoršovať osobné problémy, ako je stres alebo úzkosť. Ak máte citlivú pokožku a ste náchylní na podráždenie, prevedieme vás rôznymi spôsobmi, ktoré vám pomôžu pokožku upokojiť.

Doba po otvorení produktu vs. dátum spotreby

Doba po otvorení produktu vs. dátum spotreby

Dve informácie, ktoré niektorí výrobcovia a spotrebitelia často považujú za neprehľadné, sú dátum spotreby a obdobie po otvorení (PAO). V tomto článku objasníme rozdiely medzi oboma povinnými označeniami.

Najefektívnejšie zložky pre zrelú pleť

Najefektívnejšie zložky pre zrelú pleť

Zvráťťe čas s nami a týmito nevyhnutnosťami. Každá z najlepších ingrediencií dodáva pokožke mladosť odlišnými spôsobmi a každá z nich má svoje vlastné výhody.

Sprievodca pleťovými maskami

Sprievodca pleťovými maskami

Ponorme sa do základov používania masiek v rutinnej starostlivosti o pleť a porovnajme si rôzne typy pleťových masiek.

Ružové pečenie

Ružové pečenie

Aj vy ste už unavení z nekonečného kolotoča vianočných povinností? Pokiaľ máte už po krk pečenia vianočných medovníkov a vanilkových rožtekov, máme pre vás inšpiratívne recepty. Kolegyňa Janka ich nielen pripravila, ale aj krásne ozdobila našimi produktami.

DeBa – stálica na bulharskom kozmetickom trhu

DeBa – stálica na bulharskom kozmetickom trhu

Antibakteriálny gél od značky Rubella ste mohli na Bioruži zaregistrovať už nejeden piatok. Konečne nastal čas rozšíriť sortiment tejto značky v našej ponuke. Veď predsa ide o najväčšieho producenta v Bulharsku s obrovskými skusenosťami a tradíciou na trhu.

Veľký prehľad éterických olejov

Veľký prehľad éterických olejov

Prinášame vám veľký prehľad éterických olejov a ich využitie pri aromaterapii. Vyberte si vašu obľúbenú vôňu alebo siahnite po éterickom oleji, ktorý prinesie úľavu vášmu telu, navráti rovnováhu mysle alebo podporí imunitu.

Ako na nepoddajné vlasy?

Ako na nepoddajné vlasy?

Neposlušné vlasy môžu byť skutočnou výzvou. Akonáhle sa Vám konečne podarí vytvoriť požadovaný vzhľad, začne sa vkrádať krepovatenie. Alebo hneď od počiatku vlasy totálne vzdorujú voči všetkým pokusom o vytvorenie akéhokoľvek štýlu. Ukážeme Vám niekoľko trikov, ktoré Vám pomôžu skrotiť neposlušné vlasy a udržať ich na uzde bez veľkého úsilia.

Ďalej