Doprava zadarmo od 35 €

Poď si zasúťažiť s Bioružou  o 200 EUR !

 Bioruza sutaz

Máme tu pre Vás veľkú polročnú súťaž s Bioružou v termíne od 9.1.2017 do 1.6.2017 .

 

O čo ide?

Je to jednoduché!  Otestujte našu  kozmetiku a podeľte sa s nami o svoju skúsenosť,  my sa na oplátku podelíme o naše produkty z nášho  e-shopu . Cieľom a požiadavkou je porovnanie našich produktov na e-shope www.bioruza.sk s Vašou reálnou skúsenosťou, názorom a postrehami, doložené dvomi porovnávajúcimi fotografiami: prvá na začiatku a druhá po mesiaci používania našej kozmetiky (Biofresh,Milva,Ikarov)

 

Aby sme boli objektívní, pripájame  pre Vás ukážku fotografie, ako by mali byť fotografie správne nasnímané:

Pri vlasovej kozmetike Milva: Foto postavy zozadu pri čistej stene bez nábytku, pri rovnakom osvetlení, rovnakej úprave vlasov a v rovnakej vzdialenosti.

Pri pleťovej kozmetike: Foto tváre zpredu pri čistej stene bez nábytku, pri rovnakom  osvetlení a pri rovnakej vzdialenosti.

Pripíšte tiež, ktoré produkty používate a na ktorý vlasový alebo pleťový problém .

 

O čo nám ide a čo tým získame my?

Sme mladá firma, ktorá sa chce posúvať dopredu a hlavne pomáhať ľuďom. Taktiež chceme nájsť tie najoptimálnejšie kozmetické značky pre Vás. Prínos pre nás majú byť Vaše pravdivé výpovede o skúsenostiach s našimi  produktmi  doplnenými fotodokumentáciou. Nezáleží na tom,  či už naše produkty používate alebo len začnete. Ide nám o získanie skutočných, úprimných a reálnych skúseností s Milva,Ikarov,Biofresh produktam,  a predovšetkým  spätnú väzbu od našich zákaznikov, aby sme tak mohli  budúcnosti predísť  možným  problémom a vylepšiť nedostatky.Ak Vám naša kozmetika pomohla vyriešiť akýkoľvek problém, alebo sa Vám  len jednoducho páči a ste spokojní, môžete nás pochváliť a podporiť. Ak sa Vám naopak  niečo nepáči alebo nie je podľa predstáv, tiež nám to zdeľte.

 

Čo môžete vyhrať?

Na konci súťaže vyžrebujeme až 6 účastnikov a rozdáme dokopy 200eur.

  1. Prvý vyžrebovaný účastník dostane 60 EUR-ovú poukážku na nákup našich produktov na e-shope www.bioruza.sk s platnosťou  jeden mesiac . 
  2. Druhý a tretí vyžrebovaný účastník získava 40 EUR-ovú poukážku na nákup našich produktov  z e-shopu s platnosťou 1 mesiac.
  3.  Štvrtý, piaty a šiesty vyžrebovaný účastník vyhráva 20 EUR-ovú  poukážku na s platnosťou 1 mesiac.

 

Ako to bude prebiehať?

V dňoch od 9.1.2016 do 1.3.2017  máte možnosť poslať nám prvú fotografiu s popisom problému podľa vzoru. Fotografia musí mať štandardnú veľkosť, kvalitu a ostrosť. Fotografiu pridáte na www.facebook.com/bioruza a označíte sa na danej fotografii svojim občianskym  menom + pridáte link na svoj FB profil аlebo nám pošlete fotografiu na náš email: info@bioruza.sk a pridáte vaše občianské meno tel.  kontakt a email.

V dňoch od 01.2.2016 do 31.05.2017 máte možnosť poslať nám druhú - porovnávaciu fotografiu s popisom priebehu, Vami používanými produktami  (Biofresh,Milva,Ikarov) a Vašou skúsenosťou opäť  podľa uvedeného vzoru fotografie.

Obe fotografie pridáte v uvedených termínoch  na facebookovú  stránku  www.facebook.com/bioruza a označíte sa na danej fotografii svojim občianskym menom + pridáte link na svoj FB profil  alebo nám pošlete fotografiu na e-mail: info@bioruza.sk.

Všetky fotky zaradené do súťaže zverejníme na stránke a v albume '' Polročná súťaž s bioružou´´ na facebookovej stránke www.facebook.com/bioruza . Po vyhlásení ukončenia projektu budeme na našej fb-stránke menovať všetkých vyžrebovaných, ktorí obdržia balík s produktami. Preto nám, prosím, pošlite Vašu adresu na : info@bioruza.sk  spolu so svojim telefónnym číslom, najneskôr do 1.6.2017. Akceptujeme zaslanie aj do správy.

príklady fotiek:

fotka vlasov

Fotka vlasov zozadu

fotka tváre

bioruza sutaz

pravidla súťaže: