DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Šampóny na vlasy - Typ vlasov - jemné

Získajte krásne a zdravo vyzerajúce vlasy jednoducho a rýchlo. Vyberte si z našej ponuky šampón na problém, ktorý vás trápi -  šampón na vlasy bez objemu, na suché a poškodené vlasy, na mastné vlasy, proti lupinám, či proti vypadávaniu vlasov. 

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Šampóny na vlasy je možné kategorizovať niekoľkými spôsobmi.

Tu sú tri možné kategórie:

1. Podľa typu vlasov: Šampóny na vlasy sú často určené pre určité typy vlasov. Napríklad existujú šampóny na suché vlasy, šampóny na mastné vlasy, šampóny na jemné vlasy, šampóny na farbené vlasy, šampóny na poškodené vlasy a pod.
2. Podľa zloženia: Šampóny na vlasy sa líšia aj v závislosti od zloženia. Existujú prírodné šampóny na báze rastlinných extraktov, šampóny s obsahom keratínu alebo kolagénu na posilnenie vlasov, šampóny s protizápalovými zložkami pre citlivú pokožku hlavy, šampóny bez sulfátov a silikónov a mnoho ďalších.
3. Podľa účelu: Šampóny na vlasy sa tiež môžu deliť podľa účelu. Existujú šampóny, ktoré slúžia na očistenie vlasov, šampóny s regeneračným účinkom na obnovu a hydratáciu vlasov, šampóny proti lupinám, šampóny s UV filtrami na ochranu vlasov pred slnečným žiarením a mnoho ďalších.

Získajte krásne a zdravo vyzerajúce vlasy jednoducho a rýchlo. Vyberte si z našej ponuky šampón na problém, ktorý vás trápi -  šampón na vlasy bez objemu, na suché a poškodené vlasy, na mastné vlasy, proti lupinám, či proti vypadávaniu vlasov. Získajte väčší objem alebo podporte rýchly rast vlasov a zlepšite ich celkovú kondíciu. V e-shope Bioruža nájdete tiež chinínové šampóny, šampóny s obsahom oleja z ruží, tuhý šampón alebo šampóny pre deti našich obľúnbených značiek Aroma, TianDe, Yoghurt of Bulgaria alebo Alteya Organics.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.