DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Ak ste registrovaným užívateľom a zdá sa vám, že produkt nezodpovedá vašim očakávaniam, či už z dôvodu kvality alebo z dôvodu zdravotných obmedzení (alergia, začervenanie pokožky, kožné vyrážky...) nemusíte sa cítiť zle. Stačí nás kontaktovať a my vám vrátime paniaze. Nechceme, aby ste sa cítili nútení zadržiavať produkt, ktorý vám nevyhovuje. 

Čo môže byť dôvodom reklamácie?

V Bioruži si vážime každého zákazníka a chceme, aby ste sa boli spokojní s každým nákupom. Rozumieme, že niekedy, aj keď sú naše produkty vysoko kvalitné a starostlivo vyberané, môže sa stať, že niečo nebude úplne podľa vašich predstáv. Chceme, aby ste vedeli, že u nás nakupujete s dôverou a istotou. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@bioruza.sk alebo na tel.č.: +421 905 864 140.

Produkt nespĺňa účel

Ak produkt nespĺňa účel, či už z dôvodu kvality alebo z dôvodu zdravotných obmedzení (alergia, začervenanie pokožky, kožné vyrážky...) stačí nás kontaktovať a my vám vrátime paniaze. Prosím kontaktujte nás.

Nepáči sa mi výzor produktu

Pokiaľ sa vám po rozbalení produkt nepáči, je možné takýto produkt vrátiť späť. Po doručení produktu preveríme jeho stav (či nebol poškodený alebo otvorený). Ak ste produkt otvorili a tým znemožnili jeho následný predaj, nie je možné vrátenie peňazí. Ak je produkt v poriadku, radi vám vrátime peniaze za tento produkt na číslo vášho účtu.

Nepáči sa mi vôňa / textúra produktu

Majte na pamäti, že pred kúpou akéhokoľvek produktu sme tu pre vás, aby sme vám priblížili všetky potrebné informácie o vami vybranom produkte. Ak vám napriek tomu vôňa a textúra nevyhovuje, produkt môžete vrátiť. Po vrátení produktu k nám na sklad, vám vrátime peniaze vo forme poukážky na váš ďalší nákup.

Všetci registrovaní užívatelia majú garanciu spokojnosti. Staňte sa súčasťou našej komunity vyplnením registrácie v procese objednávky alebo kliknutím na tento odkaz a následným vyplnením registračného formulára.