DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Royal Rose - Problémy - dehydrátacia

PRE KRÁSU JE NOVÁ DEFINÍCIA – ROYAL ROSE

ROYAL ROSE je kozmetická línia, ktorá spája a upevňuje svoje meno na jedinečných kvalitách bulharského ružového oleja a arganového oleja.

Ak vezmete do ruky fľašu ružového oleja, získate skutočne vzácny kúsok čistej prírody. Presne to inšpirovalo, inšpiruje a aj bude inšpirovať tvorcov kozmetických produktov k používaniu ružového oleja ako záruky krásy. ROYAL ROSE je kozmetická línia spájajúca jedinečné vlastnosti bulharského ružového oleja a arganového oleja. Bulharský ružový olej so svojimi výraznými protizápalovými, antibakteriálnymi a regeneračnými vlastnosťami je ideálnym prípravkom na výživu, zjemnenie a regeneráciu pokožky a spomalenie procesov starnutia. Olej získaný z jadier arganového stromu, stromu života, je už dlho uznávaný na celom svete ako fenomén vo svete produktov pre zdravie a krásu. Je ľahký a vzdušný, zjemňuje pokožku, redukuje výskyt vrások, odstraňuje nedokonalosti pleti.

Kozmetický rad ROYAL ROSE s nádhernými textúrami a jemnou vôňou spája účinnosť s každodenným potešením z používania produktov.

Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre