DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Pleťové sérum - MEDICAL BEAUTY forCosmetics

Pleťové séra sú koncentrované produkty určené na aplikáciu na tvár pred nanesením krému. Obvykle majú ľahšiu textúru ako krémy a sú bohaté na účinné látky, ako sú antioxidanty, vitamíny, peptidy a kyseliny, ktoré majú rôzne účinky na pokožku.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

Pleťové séra sú koncentrované produkty určené na aplikáciu na tvár pred nanesením krému. Obvykle majú ľahšiu textúru ako krémy a sú bohaté na účinné látky, ako sú antioxidanty, vitamíny, peptidy a kyseliny, ktoré majú rôzne účinky na pokožku. Pleťové séra sú určené na cielené riešenie rôznych kožných problémov, ako sú starnutie, suchosť, pigmentové škvrny a akné.

Bio pleťové séra sú séra, ktoré sú vyrobené najmä z prírodných a organických ingrediencií. Tieto produkty sú často označované ako"bio" alebo "organické", čo znamená, že v nich nie sú použité chemické prísady, ktoré by mohli poškodiť kožu. Bio pleťové séra sú často veľmi bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré sú získavané z rastlín a ďalších prírodných zdrojov. Tieto produkty sú ideálne pre osoby, ktoré preferujú prírodné produkty alebo majú citlivú pokožku.

Doprajte svojej pleti extra dávku hydratácie a vyskúšajte pleťové sérum. Sérum na pleť účinne bojuje proti prejavom starnutia, pomáha vyhladzovať vrásky a vďaka svojej konzistencii sa vstrebáva do pokožky rýchlejšie a hlbšie. Má vyššiu koncentráciu účinných látok ako pleťový krém. Objavte na e-shope Bioruža pleťové séra s obsahom kyseliny hyalurónovej, pleťové sérum s vitamínom C alebo s obsahom rastlinných výťažkov značiek Alteya Organics, WoodenSpoon, Diamond Rose alebo Yoghurt of Bulgaria.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.