Doprava zadarmo nad 45€
Neviete si s niečím rady?
Náš odborník Vám poradí
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka

Starostlivosť o pleť alebo aj skincare zahŕňa množstvo krokov a závisí od konkrétnych potrieb každého jednotlivého typu pleti. Vybrať si môžete podľa svojho typu a potrieb, alebo vyskúšať osvedčené rady luxusnej BIO kozmetiky napríklad od Alteya Organics, Resibo alebo Wooden Spoon. Pokiaľ s prírodnou kozmetikou ešte len začínate, vyskúšajte napríklad výrobky značiek Biofresh, My Rose, alebo Yoghurt of Bulgaria. Tu sú niektoré všeobecné tipy,…

Zobrazit více
Zobraziť filtre
Ako si vytvoriť správnu rutinu starostlivosti o vašu pleť?

Ako si vytvoriť správnu rutinu starostlivosti o vašu pleť?

V súčasnosnej dobe si ľudia stále viac uvedomujú dôležitosť starostlivosti o svoje zdravie, telo a pleť. Správna rutina totiž zaistí, že vaša tvár bude vyzerať zdravo bez ohľadu na znečistenie, ktoré by vám mohlo prísť do cesty. Od pravidelného umývania tváre, cez čistenie až po nanášanie hydratačného krému. Pravidelná a správna starostlivosť o vašu pokožku a póry totiž zabráni vzniku akné, redukuje slnečné škvrny a dodáva vašej pokožke žiarivý a svieži vzhľad.

Čo je tonikum? A čo je tonizácia pleti?

Čo je tonikum? A čo je tonizácia pleti?

Starostlivosť o pleť je dôležitá na udržanie zdravej a krásnej pokožky. Okrem pravidelného čistenia a hydratácie pokožky je dôležité taktiež používať tonikum, ktoré pomáha tonizovať a hydratovať pleť. V tomto článku sa budeme venovať tonikom, tonizácii a ich dôležitosti pre zdravú pleť.