DOPRAVA ZADARMO nad 60€

Parfumy - Konzistencia - tuhá

V súčasnosti čoraz viac žien hľadá alternatívy k syntetickým parfumom, ktoré obsahujú chemikálie a môžu byť škodlivé pre našu pokožku a zdravie. Preto sú prírodné parfumy pre mnohé ženy čoraz obľúbenejšou voľbou. Prírodné parfumyvyrobené z prírodných zložiek, ako sú esenciálne oleje, kvety, bylinky a iné prírodné látky, a sú šetrné k našej pokožke.

Zobraziť viac
Na vaše otázky odpovie Linda

Pracovné dni 7:30 - 16:00
Rýchla pomoc
Zobraziť filtre

V súčasnosti čoraz viac žien hľadá alternatívy k syntetickým parfumom, ktoré obsahujú chemikálie a môžu byť škodlivé pre našu pokožku a zdravie. Preto sú prírodné parfumy pre mnohé ženy čoraz obľúbenejšou voľbou. Prírodné parfumy sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú esenciálne oleje, kvety, bylinky a iné prírodné látky, a sú šetrné k našej pokožke.

Naše parfumy sa vyrábajú len z kvalitných a čistých prírodných zložiek a neobsahujú umelé chemikálie a syntetické vonné látky. Pri výrobe našich parfémov sa používajú len tie najkvalitnejšie ingrediencie, vďaka čomu sú naše vône plné živých a príjemných vôní, ktoré sa dokonale spájajú s vašou pokožkou.

Pre ženy máme širokú ponuku prírodných parfémov, ktoré sú ideálnou voľbou na každodenné nosenie. Naše parfumy majú jemnú a prirodzenú vôňu, ktorá vám dodá pocit sviežosti a energie. Pri výbere parfumu si môžete vybrať z rôznych vôní, ktoré sa líšia v závislosti od zložiek, ktoré obsahujú.

Pre mužov máme tiež prírodné parfumy, ktoré sú navrhnuté tak, aby dokonale vystihli osobnosť muža a zanechali silný dojem. Naše prírodné parfumy pre mužov majú intenzívnu vôňu, ktorá sa dokonale hodí k mužskému štýlu.

U nás nájdete vône na každodenné nosenie, na špeciálne príležitosti ale vyberiete si aj voňavý darček pre svojich blízkych v podobe parfumu pre mužov aj pre ženy. Ak máte radi intenzívne kvetinové vône, dámske parfumy od značky Rose of Bulgaria alebo Royal Rose sú tie pravé pre vás. Dodajte svojej pokožke príjemne osvieženie vo forme telovej hmly z kolekcie značky Diamond Rose, ktorá je ľahšia a jemnejšia ako parfum. Neprehliadnite ani našu širokú ponuku prírodných kvetinových vôd od Alteya Organics.

Vernostný program
Vernostný program

Odmeňujeme za každú recenziu produktov.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Poskytujeme najlepšiu kvalitu služieb a výrobkov.

Spoľahlivosť dodania
Spoľahlivosť dodania

Vlastné sklady zaručujú rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Vlastná výroba
Vlastná výroba

Vytvárame a vyrábame pre vás kvalitné produkty.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

pri nákupe nad 60€.

Garancia spokojnosti
Garancia spokojnosti

Nepasuje? Vráťte.

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo

Radi vám s výberom poradíme.

Odmena za recenziu
Odmena za recenziu

Recenzia = až 0,4€ späť.