Bio

2013

Certifikáty

Na sklade

5,84 € s DPH

ks

Aviváž bez syntetických farbív a parfumov, s jemnou levanduľovou vôňou. Napomáha znižovať elektrostatický náboj syntetickej bielizne. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Yellow & Blue aviváž s levanduľovou silicou Tierra Verde 1 L

Aviváž funguje podobne ako kondicionér na vlasy, uhladí vlákna tým, že ich obalí. Tým sa bielizeň zbaví statického náboja a na dotyk sa zjemní. Vďaka tomu, že aviváž na bielizni ostáva, drží v ňom vôňu.

Tieto pozitívne efekty sú ale vykúpené tým, že je pokožka v kontakte s účinnou látkou, ktorá ju môže dráždiť - v našom prípade s tenzidom, pri konvenčnej aviváži so syntetickým parfumom. To môže spôsobovať problémy alergikom a ekzematikom. V takom prípade sa odporúča používanie plákadla Tierra Verde.

Použitie:

Aviváž všeobecne nie je vhodná na uteráky, posteľnú bielizeň, spodnú bielizeň, detské plienky, dojčenský textil alebo funkčné športové oblečenie.

Tým, že obaľuje vlákna textilu a ostáva na oblečení, výrazne znižuje jeho savosť aj priedušnosť. Navyše, ak obsahuje syntetické parfumy, (čo konvenčné aviváže, ktoré voňajú, obsahujú vždy), je potenciálne alergizujúca.

Zloženie:

5-15 % katiónové tenzidy; < 5 % levanduľová silica (obsahuje linalool)

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie. Použitý obal po dôkladnom vypláchnutí odovzdajte do triedeného odpadu.

Vôňa
levanduľová
Typ pokožky
citlivá pokožka, detská
Konzistencia
tekutina
Problémy
pranie
Objem
1 L

Kontaktujte nás!