(1)

49-00132003

Certifikáty

Na sklade

1,20 € s DPH

ks

Jemné vlhčené obrúsky na intímnu hygienu obsahujú prírodnú ružovú vodu, ktorá je pre svoje preukázateľne antialergénne, upokojujúce a protizápalové účinky mimoriadne vhodná na použitie aj na intímne dámske partie. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Vlhčené obrúsky na intímnu hygienu s prírodnou ružovou vodou 15ks Biofresh

Obrúsky sú obohatené o kyselinu mliečnu, ktorá slúži na ochranu vaginálnej flóry a o harmančekový extrakt, ktorý má vysoký dezinfekčný účinok. Obrúsky sú ideálne na použitie počas cestovania, pri obmedzených možnostiach klasickej hygieny, udržujú vás čisté a svieže po celý deň.

Neobsahujú alkohol, sú BEZ PARABÉNOV, sú antialergénne, majú pH 5,5.

Kozmetické rady
Ružová voda

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Rose of Bulgaria

Rose of Bulgaria

05. 10. 2016

Séria kozmetických produktov pod názvom Rose of Bulgaria z firmy Biofresh je celá vyrábaná na báze prírodnej ružovej vody. Ružová voda kontroluje rovnováhu tvorby kožného mazu, je univerzálnym kozmetickým prostriedkom vhodným pre všetky typy pletí, zvlášť pre suchú a citlivú pleť. Hydratuje a udržuje rovnováhu pH suchej a citlivej pokožky. Pôsobí komplexne: tonizuje, osviežuje, vyživuje a zvlhčuje každý typ pokožky. Upokojuje podráždenú, alergickú pokožku a účinne pôsobí na problematickú pokožku s výskytom akné (vyrážok).

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 3