(2)

49-00132003

Certifikáty

Na sklade

1,20 € s DPH

ks

Jemné vlhčené obrúsky na intímnu hygienu obsahujú prírodnú ružovú vodu, ktorá je pre svoje preukázateľne antialergénne, upokojujúce a protizápalové účinky mimoriadne vhodná na použitie aj na intímne dámske partie. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Vlhčené obrúsky na intímnu hygienu s prírodnou ružovou vodou 15ks Biofresh

Obrúsky sú obohatené o kyselinu mliečnu, ktorá slúži na ochranu vaginálnej flóry a o harmančekový extrakt, ktorý má vysoký dezinfekčný účinok. Obrúsky sú ideálne na použitie počas cestovania, pri obmedzených možnostiach klasickej hygieny, udržujú vás čisté a svieže po celý deň.

Neobsahujú alkohol, sú BEZ PARABÉNOV, sú antialergénne, majú pH 5,5.

Kozmetické rady
Ružová voda

19. 10. 2017, 11:27

Sú ok, len trošku suchšie s veľmi jemnou vôňou.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Rose of Bulgaria

Rose of Bulgaria

05. 10. 2016

Séria kozmetických produktov pod názvom Rose of Bulgaria z firmy Biofresh je celá vyrábaná na báze prírodnej ružovej vody. Ružová voda kontroluje rovnováhu tvorby kožného mazu, je univerzálnym kozmetickým prostriedkom vhodným pre všetky typy pletí, zvlášť pre suchú a citlivú pleť. Hydratuje a udržuje rovnováhu pH suchej a citlivej pokožky. Pôsobí komplexne: tonizuje, osviežuje, vyživuje a zvlhčuje každý typ pokožky. Upokojuje podráždenú, alergickú pokožku a účinne pôsobí na problematickú pokožku s výskytom akné (vyrážok).

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 3