(2)

Akcia - 17%

0801

Certifikáty

Na sklade

24,89 € s DPH

29,99 €

5,10 € s DPH (17%)

ks

18 jedinečných účinných zložiek pre krásu Vašej pleti, nechtov a vlasov. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Venira - komplexná starostlivosť o vlasy, nechty a pleť - 40 dňová kúra - 80 dávok

Spoločnosť TOPADROIT a.s. uvádza na trh úplne nový originálny výrobok s názvom VENIRA pre starostlivosť o pokožku, nechty a vlasy. Tento preparát sa vďaka starostlivo prepracovanej receptúre vyznačuje vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivové tkanivá, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľadu pokožky, vlasov a nechtov. Zatiaľ čo jeden z najznámejších konkurenčných výrobkov obsahuje 16, iný 10, alebo len 6 účinných zložiek, VENIRA je zložená z 18 zložiek, z ktorých každá zohráva nenahraditeľnú úlohu v pôsobení na spojivové tkanivá, pokožku, vlasy a nechty. Ich funkcia je predovšetkým výživná, každá zo zložiek organizmu dodáva živiny potrebné pre tvorbu zdravej pokožky a pre perfektnú kvalitu vlasov a nechtov.

VENIRA poskytuje pokožke vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a hyaluronátu, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad. Receptúra obsahuje komplex 3 aminokyselín, samozrejme v dostatočnom množstve, väčšina konkurenčných výrobkov obsahuje iba 2 aminokyseliny.

Extrakt z pivovarských kvasníc dodáva potrebné vitamíny B, bielkoviny a minerály. Praslička ako najbohatší dostupný zdroj kremíka poskytuje tento nezastupiteľný minerál pre udržiavanie optimálneho stavu pokožky, vlasov a nechtov - výrobok VENIRA ho obsahuje v porovnaní s konkurenciou najviac. Niektoré v ňom obsiahnuté zložky, napr. Kolagén, MSM, hyaluronát a ďalšie nie sú u podobných výrobkov na trhu súčasťou receptúry vôbec, aj keď je ich význam pre spojivového tkaniva, vlasy a nechty podstatný. Meď je dôležitá pre pigmentáciu vlasov, selén a zinok pre udržiavanie normálneho stavu vlasov a nechtov, vitamín C pre správnu funkciu kože.

AKTÍVNE ZLOŽKY

v 2 kapsuliach a % RHP*

 

Pivovarské kvasnice

150 mg

L-methionin

150 mg

L-tyrosin

150 mg

L-cystein

150 mg

Kolagén hydrolyzovaný

100 mg

Extrakt s prasličky roľnej (Equisetum arvense)

300 mg

Extrakt zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica)

150 mg

MSM

100 mg

Hyaluronan sodný

50 mg

Zinok (citrát zinočnatý)

10 mg (100 %)

Meď (glukonát meďnatý)

1 mg (100 %)

Selén (seleničitan sodný)

80 μg (145 %)

Biotín

250 μg (500 %)

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

80 mg (100 %)

Kyselina pantotenová (D - pantotenát vápenatý)

35 mg (583 %)

Kyselina listová

400 μg (200 %)

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

3 mg (214 %)

Vitamin A (retinyl acetát)

600 μg (75 %)

*referenčná hodnota príjmu

Zloženie obalu kapsule: bovinná želatína, farbivo - oxid titaničitý.

Dávkovanie:

2 kapsule denne. Prvú kapsulu užite ráno pred jedlom, druhú kapsulu užijte večer, tiež pred jedlom. Užívanie kapsulí pred jedlom zvyšuje celkovú vstrebateľnosť a účinok.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v dobre uzavretom obale. Minimálna trvanlivosť je do konca dátumu uvedeného na obale. Výrobok by nemali konzumovať osoby so zápalom či s poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka). Výrobok MÔŽU užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom.

Krajina pôvodu

Česká republika

30. 04. 2019, 23:51

vlasy a nechty sa rozhodne zlepšili

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!