(2)

173-03108001

Certifikáty

Na sklade

5,80 € s DPH

ks

Telové mlieko (balzam) s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ zabezpečuje pokožke celého tela okamžitú starostlivosť a príjemný pocit po celý deň. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Telové mlieko s olivovým olejom 300ml Olive oil of Greece

Telové mlieko (balzam) s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ zabezpečuje pokožke celého tela okamžitú starostlivosť a príjemný pocit po celý deň. Pokožka je  na dotyk jemná, vláčna, pružná, plná zdravia a krásy. Telové mlieko zabezpečuje pocit sviežosti a dobrej nálady vďaka vôni, ktorá zostane na pokožke po celý deň.

Telové mlieko (balzam) s olivovým olejom obsahuje účinné látky:

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

FUCOCERT   

je polysacharid poskytujúci pokožke optimálnu hydratáciu a zabezpečuje, že je hebká na dotyk. Pôsobí komplexne, zabezpečuje okamžitú hydratáciu pokožky a súčasne jej poskytuje naďalej 8 hodinovú hydratáciu a výživu.

Použitie:

 Aplikujte denne na pokožku celého tela, najmä po kúpeli alebo sprche jemnými masážnymi pohybmi.  

Olive oil of Greece

Olive oil of Greece

06. 03. 2017

je kozmetická séria obsahujúca prírodný, organický olivový olej určený špeciálne pre suchú, citlivú pleť a pokožku. Výrobky kozmetickej série sú vhodné aj pre normálnu až mastnú pleť a pokožku.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6