173-03108001

Na sklade

5,80 € s DPH

ks

Telové mlieko (balzam) s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ zabezpečuje pokožke celého tela okamžitú starostlivosť a príjemný pocit po celý deň. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Telové mlieko s olivovým olejom 300ml Olive oil of Greece

Telové mlieko (balzam) s olivovým olejom „OLIVE OIL OF GREECE“ zabezpečuje pokožke celého tela okamžitú starostlivosť a príjemný pocit po celý deň. Pokožka je  na dotyk jemná, vláčna, pružná, plná zdravia a krásy. Telové mlieko zabezpečuje pocit sviežosti a dobrej nálady vďaka vôni, ktorá zostane na pokožke po celý deň.

Telové mlieko (balzam) s olivovým olejom obsahuje účinné látky:

ORGANICKÝ OLIVOVÝ OLEJ 

má mimoriadne výživné, hydratačné, vyhladzovacie účinky na pokožku a pleť, optimalizuje rovnováhu vlhkosti, zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky a upokojuje jej začervenanie a podráždenie.

PLANTASENS OLIVE ACTIVE HP 

je moderné prirodzené riešenie proti starnutiu pokožky. Obsahuje vysoké koncentrácie olivového skvalénu (13%) -  je to základná zložka ľudského mazu. Táto aktívna zložka poskytuje pokožke ochrannú bariéru a chráni kožné lipidy, aby sa pod vplyvom UVB žiarenia premieňali na peroxidy (produkty oxidácie) a voľné radikály, ktoré majú negatívny vplyv na pokožku. Aktívna zložka má hydratačný a zvláčňujúci efekt, je vysoko kompatibilná s pokožkou a pleťou.

KREATÍN 

je prirodzeným kožným koenzýmom, ktorý dodáva energiu bunkám. Urýchľuje bunkové  mechanizmy, posilňuje obranné mechanizmy pokožky a stimuluje syntézu kolagénu a ceramidov.

FUCOCERT   

je polysacharid poskytujúci pokožke optimálnu hydratáciu a zabezpečuje, že je hebká na dotyk. Pôsobí komplexne, zabezpečuje okamžitú hydratáciu pokožky a súčasne jej poskytuje naďalej 8 hodinovú hydratáciu a výživu.

Použitie:

 Aplikujte denne na pokožku celého tela, najmä po kúpeli alebo sprche jemnými masážnymi pohybmi.  

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6