(1)

Bio

2112

Certifikáty

Na sklade

7,95 € s DPH

ks

Farebné tkaniny perie jemne a efektívne. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Tekutý prostriedok na pranie color mäta & citrón Sonett

Je vhodný na všetky farebné textílie, perie jemne a efektívne, navyše zanecháva prírodnú sviežu vôňu z citróna a mäty. Je 100% biologicky odbúrateľný a vhodný pre septik a všetky ekologické čističky vôd. S bio rastlinnými olejovými mydlami, bez enzýmov, bez GMO. 

Použitie: Pranie pri 30°40°60°C Na všetky farebné textílie z bavlny, ľanu, konope, mikrovlákien, membrán (flís, Softshell, GORE-TEX a pod.) a zmiešaných tkanín.

Zloženie pdľa Nariadenia (EC) č.648/2004: 15-30% mydlo z repkového oleja*/slnečnicového oleja*, 5-15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), 5-15% citráty, 5-15% rastlinný alkohol (etanol), 1-5% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja), 1-5% aniónové tenzidy (sulfát rícinového oleja), <1% esenciálny olej z litsea*, z mäty*, z horkého pomaranča (petitgrain)*, olej z citrónovej trávy*, borovica limba* a rododentrón*, (obsahuje citral*,limonén*,linalool*), gurjunský balzam, vonné prísady*, vírená voda (citral môže spôsobiť alergickú reakciu); *organicky pestované / BIO Vhodné pre úsporné práčky.

Tip: 1,5L prostriedku postačí na 21 praní 95kg prádla. 

Certifikáty: ECO GARANTE, VEGAN SOCIETY, STOP-CLIMATE-CHANGE 

Vôňa
citronová, Mätová
Konzistencia
tekutina
Problémy
pranie

29. 12. 2020, 22:02

Príjemná vôňa<br /><br /> Funkčnosť

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!