(3)

061-00306001

Certifikáty

Na sklade

4,60 € s DPH

ks

Exkluzívny sprchový gél je výrobok obohatený o 100% čistý bulharský ružový olej, rastlinné extrakty a panthenol. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Sprchový gél s ružovým olejom 230 ml

Ide o vyvážený produkt, ktorý dokonale zabezpečuje čistotu a efektívnu starostlivosť o pokožku celého tela. Sprchový gél obsahuje prírodné mäkké saponáty, rastlinné oleje, hydrolyzovaný pšeničný proteín, ktoré udržujú pri pravidelnom používaní lipidovú vrtsvu ako ochranu pokožky. Sprchový gél je výborný a vhodný pre každú pokožku, zvlášť pre suchú a citlivú, je antialergický.

Neobsahuje PARABÉNY a agresívne konzervačné látky.

Použitie:

Sprchový gél používajte na umytie celého tela každý deň

ZLOŽENIE :

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM ALMONDAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMONIUMCARBAMOYCHLORIDE, OLIVE OIL PEG-8 ESTERS, PEG-4 DISTEARYL ETHER, DISTEARYL ETHER DICAPRYLYL ETHER, PANTHENOL, PARFUM, LACTIC ACID, ROSA DAMASCENA OIL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLTHIAZOLINONE, HYDROISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, BUTHYLPHENYL METYLPROPIONAL.

Regina Floris

Regina Floris

05. 10. 2016

Séria kozmetických výrobkov „REGINA FLORIS“ with rose oil of bulgaria je vyrobená bez použitia parabénov a  agresívnych konzervačných látok. Séria „REGINA FLORIS“ je vyvinutá na základe prírodných aktívnych zložiek, ktoré obsahujú prírodné látky, využíva najmä priaznivé účinky 100 % bulharského ružového oleja a ružovej vody na pokožku, ktoré pôsobia synergicky na komplexy obsahujúce aktívne zložky na dosiahnutie úplného a najmä viditeľného efektu jej vyhladenia, výživy a hydratácie.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 5