(1)

061-00306001

Certifikáty

Na sklade

4,60 € s DPH

ks

Exkluzívny sprchový gél je výrobok obohatený o 100% čistý bulharský ružový olej, rastlinné extrakty a panthenol. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Sprchový gél s ružovým olejom 230 ml

Ide o vyvážený produkt, ktorý dokonale zabezpečuje čistotu a efektívnu starostlivosť o pokožku celého tela. Sprchový gél obsahuje prírodné mäkké saponáty, rastlinné oleje, hydrolyzovaný pšeničný proteín, ktoré udržujú pri pravidelnom používaní lipidovú vrtsvu ako ochranu pokožky. Sprchový gél je výborný a vhodný pre každú pokožku, zvlášť pre suchú a citlivú, je antialergický.

Neobsahuje PARABÉNY a agresívne konzervačné látky.

Použitie:

Sprchový gél používajte na umytie celého tela každý deň

ZLOŽENIE :

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM ALMONDAMPHOACETATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMONIUMCARBAMOYCHLORIDE, OLIVE OIL PEG-8 ESTERS, PEG-4 DISTEARYL ETHER, DISTEARYL ETHER DICAPRYLYL ETHER, PANTHENOL, PARFUM, LACTIC ACID, ROSA DAMASCENA OIL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLTHIAZOLINONE, HYDROISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, BUTHYLPHENYL METYLPROPIONAL.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Regina Floris

Regina Floris

05. 10. 2016

Séria kozmetických výrobkov „REGINA FLORIS“ with rose oil of bulgaria je vyrobená bez použitia parabénov a  agresívnych konzervačných látok. Séria „REGINA FLORIS“ je vyvinutá na základe prírodných aktívnych zložiek, ktoré obsahujú prírodné látky, využíva najmä priaznivé účinky 100 % bulharského ružového oleja a ružovej vody na pokožku, ktoré pôsobia synergicky na komplexy obsahujúce aktívne zložky na dosiahnutie úplného a najmä viditeľného efektu jej vyhladenia, výživy a hydratácie.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 5