(1)

409

Certifikáty

Na sklade

7,20 € s DPH

ks

Obsahuje vysokú koncentráciu provitamínu A(beta-karoténu) a tretinoínu (alebo kyseliny transretinolovej), ktoré telo premení na retinol (vitamín A), keď je to potrebné. | Olej za studena lisovaný. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Šipkový olej 100% 30ml Ikarov

je ziskavaný z Čile v Južnej Ameriky kde táto rastlina rastie vo vysokých nadmorských výškach ako zvyčajne, za extremných podmienok, silného slnka a vysokých teplot a vysokej vlhkosti v noci.

Obsahuje vysokú koncentráciu provitamínu A(beta-karoténu) a tretinoínu (alebo kyseliny transretinolovej), ktoré telo premení na retinol (vitamín A), keď je to potrebné.

Esenciálne mastné kyseliny - linolová (omega 6) a linolénová (omega 3) - majú veľký význam pre svoje protizápalové vlastnosti. Spolu s tretinoínom majú priaznivý vplyv na regeneračné procesy vo vnútornej vrstve kože a na regeneráciu kolagénu a elastínu.

Dobre sa vstrebáva do pokožky, olej dokáže hydratovať a vytvárať ochrannú bariéru. Je to prírodný hydratačný prostriedok pre suchú, citlivú, alergickú a je vynikajúci pre každodennú starostlivosť.
 
Šípkový olej sa môže aplikovať priamo na pokožku a vlasy. Posilňuje krehké a problematické vlasy a obnovuje svoj lesk. 
 
Pravidelné používanie oleja pomáha udržiavať zdravý, krásny a svieži vzhľad pokožky a spomaľuje účinky starnutia.

Výroba:

Olej je za studena lisovaný.

Ikarov

Ikarov

10. 12. 2016

Ikarov 

Naturálny výrobca olejov a kvalitnej 100% natúralnej kozmetiky. 

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 2