0432

Certifikáty

Nie je na sklade

8,50 € s DPH

ks

Šampón s obsahom cesnaku a chinínu na podporu rastu vlasov. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Šampón s extraktom cesnaku a chinínu Milva 200 ml

Kombinácia cesnaku a chinínu podporuje rast vlasov a zároveň zastavuje ich vypadávanie. Upevňuje korienky vlasov do pokožky, spevňuje vlasové vlákno, čím sú vlasy silnejšie, objemnejšie a, samozrejme, krajšie. Samotná štruktúra vlasov sa, pri pravidelnom používaní, zlepšuje. Výťažok z cesnaku pomáha zbavovať vlasy škodlivých toxínov z pokožky vlasov a zároveň zlepšuje ich zdravie.

Cesnak:

Cesnak je po dlhé stáročia známy svojími blahodárnymi účinkami na zdravie. V dnešnejdobe už poznáme rôzne metódy na získanie extraktu z cesnaku a pritom ho zbaviť jeho prirodzenej vône.

Cesnak je najmä prírodné antibiotikum. Zneškodňuje mikrobacily a baktérie vo vlasovej pokožke, čím úspešne bojujeproti lupinám, sporiáze a seboroickej dematitíde.

Je bohatým zdrojom vitamínu C - ten podporuje rast vlasov a tvorbu kolagénu. Selén zároveň stimuluje cirkuláciu krvi a vyživuje vlasové folikuly.

Šampón zabraňuje upchávaniu pórov, napomáha k dosiahnutiu celkového zlepšenia vlasovej pokožky a prebúdza vlasové folikuly. Zároveň pomáha v boji proti alopécií.

Chinín:

Chinín ma podobu bielej práškovitej hmoty, ktorá sa získava z kôry chinínovníka. Je skvelým pomocníkom v boji proti rôznym vlasovým problémom. Podporuje totižto tvorbu vlásočníc a mikrocirkuláciu krvi. Tým pádom vyživuje vlasový folikul, čím sa vlas stáva silnejším, zdravším a odolnejším. Chinín skvele bojuje proti vypadávaniu vlasov, posilňuje ich štruktúru, predlžuje rastovú fázu a v neposlednom rade podporuje ich rast.

Je mimoriadne účinný najmä v období hormonálnej nerovnováhy či v stresovom období.

 

Použitie:

Na mokré vlasy naneste 8-10 ml šampónu. Jemne vmasírujte, až kým šampón nespení a dôkladne opláchnite.

Uchovávajte v originálnom obale pri teplote 5-25°C na miestach mimo dosahu detí.

Tento produkt obsahuje prírodný SLS, vyrobený na rastlinnej báze. Spolu prírodné zložky: 99,3% Tento produkt nebol testovaný na zvieratách.

Zloženie: 

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Allium Sativum, Parfum, Citrid Acid, Quinine HCI dihydrate, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Cl 17200 

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 16