Bio

0765

Na sklade

7,65 € s DPH

ks

100% BIO ryžový olej lisovaný za studena. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Ryžový olej 100% Bio Alteya 50 ml

Ryžový olej sa po celé storočia používa na čistenie, zmäkčenie, zvlhčenie, upokojenie, vyživenie a vyhladenie pokožky. Je známe, že tento výživný olej bohatý na mikro a makroživiny podporuje správnu cirkuláciu a viditeľne zlepšuje štruktúru a tón pleti. Pomáha tiež minimalizovať výskyt tmavých kruhov a opuchov v oblasti očí a zosvetľuje a rozjasňuje pokožku.
Použitie v čistej forme slúži na ošetrenie dehydratovanej, šupinatej, jemnej, zrelej a krehkej pokožky,  je bohatá na vitamíny B a E a mastné kyseliny. V prípravkoch proti starnutiu využíva antioxidačné a regeneračné vlastnosti na podporu tvorby kolagénu. Je známe, že ako prísada do prírodných vzorcov slúži na ochranu pred slnečným žiarením a tým pomáha predchádzať poškodzovaniu  pokožky ultrafialovými lúčmi. V starostlivosti o vlasy sa hovorí, že tento olej má potenciál na zlepšenie zdravia pokožky hlavy a ich rastu.

Výživná maska ​​pre suchú pokožku s ryžovým olejom

1/2 banánu roztlačte vidličkou alebo rozmixujte na pyré v mixéri. Pridajte lyžicu ovsenej múky, 2 čajové lyžičky ryžového oleja a 1 žĺtok. Dobre premiešajte a naneste na čistú tvár. Masku nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Potom zotrite vlhkou handričkou a opláchnite teplou vodou.

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo výskytu priameho tepla alebo slnečného žiarenia. Ak sú teploty v letných mesiacoch príliš vysoké, môžete ho skladovať v chladničke. Upozorňujeme, že je potrebné vybrať produkt z chladničky 12 hodín pred použitím, aby sa olej mohol prirodzene prispôsobiť izbovej teplote.

*Účinky oleja sú vedecky a klinicky dokázané. Výsledky boli určené na základe používania dvakrát denne

Ryžový olej 100% Bio Alteya 50 ml je certifikovaný ako bio produkt.

Vyrobené z 100 % organických zložiek overených Ceres GmbH (USDA NOP)

Certifikáty a ocenenia:

  • UNaTrue Certified Organic
  • Vegan (Vegánske  - čisto rastlinná strava bez živočíšnych produktov)
  • No Animal Testing (Bez testovania na zvieratách), 
  • Non-GMO (Bez geneticky modifikovaných látok), 
  • Gluten-free (neobsahujú lepok) 

Alteya organics

Alteya organics

08. 08. 2017

Alteya Organics

Alteya organics je výrobca certikovanej bio kozmetiky. Všetky výrobky sú certifikované v amerike, so svetoznámim certifikátom USDA. Veľa-krát produkty Alteya Organics vyhravajú medzinarodné ocenenia od bio kozmetických časopisov a organizácií.

Certifikáty a ocenenia:

  • UNaTrue Certified Organic USDA
  • Vegan (Vegánske  - čisto rastlinné produkty bez živočíšnych produktov),
  • No Animal Testing (Bez testovania na zvieratách), 
  • Non-GMO (Bez GMO - geneticky modifikovaných látok), 
  • Gluten-free (bezlepkové – neobsahujú lepok) 

Kontaktujte nás!